Seriály a filmy

1. listopadu 2021 20:20

Exkluzivní ukázka ze seriálu Hvězdy nad hlavou: Našel se otec Romana Zacha

Hvězdy nad hlavou (11) - Karáskův syn

Architekt Veselý (Roman Zach) přišel do Poběžovic najít své kořeny. Zdá se, že je konečně našel. Sledujte už teď exkluzivní ukázku z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete vidět v pondělí ve 20:15 na Primě.

Lucie s Honzou se domluvili, že Honza se nakonec coby architekt bude ucházet o soutěž ve Španělsku. Lucčinu synovi Filipovi začíná být jasné, že se rýsuje velké riziko stěhování do Španělska. To ale Lucie zatím odmítá připouštět. Možná bude ale všechno jinak…

Dějový zvrat v seriálu Hvězdy nad hlavou

Poběžovicemi bude navíc otřásat jiná kauza – Alois Karásek. Ve věci jeho zastupování totiž do vsi přijíždí pracovnice sociálního úřadu. Tam totiž zjistili, že se o seniora Karáska, nota bene stiženého stařeckou demencí, nemá kdo starat.

A marně se bude snažit starosta i všichni ostatní kontrolorku Evženii přesvědčit o tom, že se o Karáska všichni starají. Verdikt je jasný – Karásek musí do ústavu, jelikož může být nebezpečný sám sobě nebo někomu z okolí. Ledaže by se našel jeho příbuzný, který by se o něj staral. A najde se?

11. epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo už teď on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!