zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkuzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Anna jde po Romanovi. Dostane na budku!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 07.10.2021
Zdá se, že je Roman Maxa v koncích! Jak jinak si vysvětlit, že hledá útočiště zrovna na Slunečné. A před kým a proč? Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Slunečná.

reklama

Boží mlýny evidentně dohání Romana Maxu. „Pupík“, který se nezdráhal ničeho, je evidentně ve velkém průšvihu. Jako svůj bezpečný azyl si z neznámého důvodu zvolil Slunečnou.

Nezvaný host na statku Slunečná

Tam ho sice nechce vidět ani Janek, ani Týna, na druhou stranu si ale Janek myslí, že se možná od Romana dozví důležité věci o Anně. Roman se navíc tváří, že mu jde pomalu o život stejně jako Jankovi a Týně.

Nikdo mu moc nevěří až do momentu, kdy se na Slunečné objeví podruhé. A pořádně zmlácený. Policistům tvrdí, že ho někdo přepadl během jízdy autem. Má poměrně jasno v tom, kdo za útokem stojí – je to Anna, která se spolčila s albánskou mafií a Predragem!

Je to opravdu tak? Kdo si na Romana počkal? Na to se podívejte ve 131. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte buď už teď on-line v iPrima Videopůjčovně nebo v úterý ve 20:15 na Primě!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama