Seriály a filmy

7. října 2021 20:20

Exkuzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Anna jde po Romanovi. Dostane na budku!

Slunečná (131) - Anna jde po Romanovi

Zdá se, že je Roman Maxa v koncích! Jak jinak si vysvětlit, že hledá útočiště zrovna na Slunečné. A před kým a proč? Podívejte se na to v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Slunečná.

Boží mlýny evidentně dohání Romana Maxu. „Pupík“, který se nezdráhal ničeho, je evidentně ve velkém průšvihu. Jako svůj bezpečný azyl si z neznámého důvodu zvolil Slunečnou.

Nezvaný host na statku Slunečná

Tam ho sice nechce vidět ani Janek, ani Týna, na druhou stranu si ale Janek myslí, že se možná od Romana dozví důležité věci o Anně. Roman se navíc tváří, že mu jde pomalu o život stejně jako Jankovi a Týně.

Nikdo mu moc nevěří až do momentu, kdy se na Slunečné objeví podruhé. A pořádně zmlácený. Policistům tvrdí, že ho někdo přepadl během jízdy autem. Má poměrně jasno v tom, kdo za útokem stojí – je to Anna, která se spolčila s albánskou mafií a Predragem!

Je to opravdu tak? Kdo si na Romana počkal? Na to se podívejte ve 131. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte buď už teď on-line v iPrima Videopůjčovně nebo v úterý ve 20:15 na Primě!