Celebrity

29. září 2021 05:42

Galantní Milan Šteindler. Čím dojal Marianu Prachařovou? Návštěvou krematoria

Kecy Taxi - Proč chtěl jet Milan Šteindler do krematoria?

S rodinou Prachařových se Milan Šteindler zná více než dobře. Nyní se konečně seznámil i s Marianou Prachařovou, která se v jeho společnosti ocitla v roli taxikářky. Místo toho, aby Milana překvapila svými všetečnými otázkami ona, překvapil a dojal nakonec známý herec ji samotnou. Mrkněte se na to v dalším videu ze série Kecy Taxi!

Jak Marianě Šteindler osvětlí, s jejím tátou Davidem mají společné vzpomínky už z dob puberty. „Když nám bylo 16, jezdili jsme s Davidem na Slovensko na ‚puťáky‘,“ dodávajíce, že na pionýrské tábory opravdu nejezdili.

Snad ještě bližší vztah má Šteindler s Marianinou maminkou, herečkou Danou Batulkovou. „S maminkou jsem hrál xkrát. Už jsme hráli manžele, milence a všechno možné. S vaší rodinou jsem tak nějak srostlý, takže je logické, že pokračuji i tady v Jakubově týmu jako detektiv,“ popisuje toto nečekané sepětí. Ve finále už to byla snad poslední Mariana, s kým se Šteindler z Prachařovic rodiny ještě osobně nesetkal. Ještě, že tu jsou Kecy Taxi!

Konečně vyšetřovatel. V seriálu Dvojka na zabití!

Milan Šteindler se Marianě svěří i s tím, proč je v seriálu Dvojka na zabití tak spokojený. „Vždycky jsem si přál hrát zločince nebo detektiva. Zajímavé ale je, že mi vždycky dávali spíš role vrahů. Jednou jsem byl dokonce podezřelý z vraždy a pak navíc ještě zavražděný. Hned nato mi dali další roli, kde jsem hrál vraha, kterého nakonec detektivové přistihnou přímo, když se chystá zabít někoho dalšího. Úplně super! Ale chtěl jsem být také jednou na druhé straně,“ pochvaluje si nejnovější seriálový počin FTV Prima.

  • Čím Šteindler Marianu dojal?
  • Proč ho baví hrát v tandemu v Dvojce na zabití s Norbertem Lichým?
  • Jak to, že je vždy na place Dvojky na zabití dostatek ostravských klobásek?

To a mnohem víc se dozvíte v dalším pokračování Kecy Taxi s Marianou Prachařovou.