zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Igor Chmela z Partičky: Tři děti mu dávají zabrat. Doma bývá morous

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka , Vydáno: 20.11.2021
Zatímco první nevydařené manželství s herečkou Martou Vítů zůstalo bezdětné, v tom druhém, s herečkou Janou Janěkovou má Igor Chmela tři děti, dnes třináctiletou dceru Aničku a k tomu o tři roky mladší dvojčata Elu a Antonína. Kolega Michala Suchánka, Richarda Genzera a Daniela Dangla z Partičky přiznává, že občas je to doma docela fičák.

reklama

Herec Igor Chmela míní, že být dobrým otcem je někdy pěkná dřina. „Máme doma veselo. Jsem dost prchlivý, ale snažím se zlepšovat. U starší dcery to dětství pomalu odchází, končí takové to tatínkování, už pro ni brzo budu protivný fotr,“ svěřil se v magazínu MF DNES Rodina. Doma si prý vysloužil nálepku morouse. „To už mi nikdo neodpáře. Ani já sám sobě. Ale jsou chvíle, kdy dokážu být i zábavný. Asi by mi to dosvědčily i moje děti nebo moje žena. Léta se mnou žije a asi nejenom kvůli tomu, že jsem morous. Zřejmě taky proto, že jsem chytrý, třeba i pohledný a protože je se mnou někdy i legrace,“ popsal s úsměvem. Rodinný život si ale maximálně užívá. „Mám pocit, že jedu ve vlaku, ze kterého se mi nechce vystupovat. Stát se otcem bylo krásné, krásné, krásné.“

Přísnější metr ve výchově zastává spíše jeho manželka Jana. „Jinak si vedete u prvního dítěte a jinak, když jsou tři. Mnohdy nepomůže jen dialog a vysvětlování a je třeba nastavit ostře hranice. Původně jsem byla pro volnou výchovu, dnes jsem pro tvrdší, jenže už je asi pozdě. Taky na každého platí něco jiného, nelze reagovat plošně. Odděleně jsou to nejhodnější děti na světě, dohromady občas děs a běs,“ vylíčila hercova manželka.

Jako dělní pracoval na železnici s vězni

Chmela, který je původem z Ostravy, vystudoval Střední průmyslovou školu obor oprava a rekonstrukce železničního svršku a spodku. Po studiích pracoval tři roky jako traťový dělník. „Byla to dost fyzicky náročná práce, při které děláte s krumpáčem. I to prostředí bylo hodně specifické, moji kolegové byli bývalí muklové. Takže se mi třeba stávalo, že mi ze skříňky v šatně mizely peníze,“ zavzpomínal dnes už s úsměvem.

Viktor Žák.
Autor: FTV Prima Viktor Žák.

Přemluvili ho, aby zkusil herectví

Zkoušky na DAMU v Praze absolvoval až po dvouleté základní vojenské službě. Původně šel k přijímacím zkouškám dělat jen přihrávače v dialogu svému kamarádovi, herci Martinu Fingerovi. Přijímací komisi ovšem natolik zaujal, že ho přemluvili, aby si přihlášku podal také. Rodiče z jeho rozhodnutí nadšeni nebyli. „Když jsem to oznámil mámě, řekla mi jen: „Jsi normální?“ Otec byl toho názoru, že se v Praze nemám šanci uchytit, že jde o těžce konkurenční prostředí. Nikdo z naší rodiny se totiž divadlu nevěnoval, takže panovala pochopitelná nedůvěra a obavy o moji budoucnost. Já ale věděl, že u dráhy zůstat nemůžu, že se jinak zblázním,“ zavzpomínal Igor. 

Milostné scény jsou pro Igora Chmelu peklo

Herectví se nakonec stalo jeho vášní. Jediné, co nerad točí, jsou milostné scény. „Zatímco těžká psychologická scéna se točí jen na dvě klapky, milostná svlíkačka má klidně dvanáct klapek. Připadám si pokaždé jako úchyl, kolem je hromada lidí se světly a mikrofony, osm lidí vám radí, jestli se při tom polibku máte natočit víc doleva nebo doprava. Neznám herce, který by si to užíval, i když je partnerka sebepřitažlivější. Já jsem navíc dost stydlivý,“ prozradil Chmela.

Stydlivého Chmelu nyní můžeme vídat každou středu ve 20:15 na Primě v seriálu 1. MISE, kde hraje ředitele nemocnice. 

Michal Suchánek

Michal Suchánek je drsný režisér, rozplakal jednu českou herečku. Co jí udělal?

 

Ondřej Sokol.

Ondřej Sokol promluvil o své fóbii. Prozradil, kolik má ve skutečnosti dětí

reklama

Související témata: 1. MISE , FTV Prima , Igor Chmela , seriál 1. MISE , 1. MISE online , Jana Janěková , partička

reklama

Přečtěte si také

reklama