Celebrity

24. června 2021 06:00

redakce Prima Ženy

Michal Suchánek je drsný režisér, rozplakal jednu českou herečku. Co jí udělal?

7 pádů Honzy Dědka (17) - Suchánek jako nesnesitelný režisér

Michal Suchánek si poprvé vyzkoušel roli filmového režiséra. Herec a komik se rozhodl ve svém snímku Večírek ukázat, jak mohou obyčejné emoce zamávat lidským osudem. Jako režisér je však hodně drsný. Přiznal, že na filmovém place tekly slzy. Koho rozplakal?

Michal Suchánek ještě v roce 2020 dotočil režijní debut Večírek. Snímek pojednává o setkání bývalých spolužáků a nečekané zprávě, která je na večírku zasáhne. Ve filmu si zahráli velké hvězdy českého filmu a kolegové Suchánka: Jiří Langmajer, Karel Roden, Marek Taclík nebo Tatiana Dyková a Nela Boudová.

Hvězda televizní Partičky přiznala, že v roli režiséra s ním na place legrace rozhodně není: „Jsem ukrutnej pedant a myslím, že jsem herce strašně málo chválil. Byl to pro mě hroznej tlak, měl jsem tam slavné lidi a málo jsem jim dával najevo, jak jsem rád, že to dělaj.“

Cholerik Suchánek však čas od času dostal své kolegy do úzkých. „Byl tam i nějaký pláč. Karel Roden neplakal, Langmajer, Taclík taky neplakali, Vladyka taky neplakal, a pak už v tom hrála jenom děvčata, z toho Táňa Dyková taky neplakala,“ vzpomíná s humorem na svůj první režijní počin.

Proč Suchánek rozplakal Nelu Boudovou?

Slzy se během natáčení opravdu vyskytly a nebylo jich málo. Herečka Tatiana Dyková přiznala během jednoho z rozhovorů, že hraní pod taktovkou Suchánka je zážitek, dál se však taktně nevyjadřovala. Suchánek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Suchánek přiznal, že během natáčení rozplakal herečku Nelu Boudovou. Čím? „Tak když jsi na někoho sprostej a řveš a je to děvče, tak se rozpláče. Natočilo se to za dvanáct dní a bylo to hektické. Byl jsem z toho vynervovanej. Nevěděl jsem, že to ještě půjde do kin, už jsem se srovnal s tím, že to nebude,“ vysvětlil Honzovi Dědkovi.

Suchánkův Geňa nemá dobré životní období

Průměrně se český film točí měsíc, proto není divu, že se Suchánek cítil pod tlakem. Snímek vznikl ze stejnojmenné divadelní hry, jeho nejlepší kamarád Richard Genzer se v něm ale neobjeví. „Někdo se pokouší točit film, jinej to vzdá a jde dělat palačinky. Je to jeho život, toho kluka. Mluvím o panu Genzerovi, který prodává palačinky někde u Litoměřic. Úplně vážně. On se mi to styděl říct. Ptal jsem se ho, kolik má zaměstnanců. Řekl mi, že je tam sám. Víš, co to musí bejt? ,Pane Genzer, dejte mi tam víc Nutelly! Hele, mámo, Genzer, pojď se vyfotit!̒ Ale on to má Richard rád,“ prásknul na svého kolegu z Partičky.

Genzer do této doby neprožíval dobré období, v Litoměřicích u stánku zastupoval svou maminku, které během pandemie došly peníze, zatímco se s ním rozešla jeho přítelkyně. Momontálně je single, s přítelkyní Pavlou už několik měsíců netvoří pár. Richard ale přiznal, že by ji rád získal zpátky. „Odešla, stýská se mi, miluju ji a to je vše, co k tomu řeknu,“ řekl otevřeně v pořadu Showtime.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.