zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Michal Suchánek je drsný režisér, rozplakal jednu českou herečku. Co jí udělal?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 24.06.2021
Michal Suchánek si poprvé vyzkoušel roli filmového režiséra. Herec a komik se rozhodl ve svém snímku Večírek ukázat, jak mohou obyčejné emoce zamávat lidským osudem. Jako režisér je však hodně drsný. Přiznal, že na filmovém place tekly slzy. Koho rozplakal?

reklama

Michal Suchánek ještě v roce 2020 dotočil režijní debut Večírek. Snímek pojednává o setkání bývalých spolužáků a nečekané zprávě, která je na večírku zasáhne. Ve filmu si zahráli velké hvězdy českého filmu a kolegové Suchánka: Jiří Langmajer, Karel Roden, Marek Taclík nebo Tatiana Dyková a Nela Boudová.

Hvězda televizní Partičky přiznala, že v roli režiséra s ním na place legrace rozhodně není: „Jsem ukrutnej pedant a myslím, že jsem herce strašně málo chválil. Byl to pro mě hroznej tlak, měl jsem tam slavné lidi a málo jsem jim dával najevo, jak jsem rád, že to dělaj.“

Michal Suchánek
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Michal Suchánek

Cholerik Suchánek však čas od času dostal své kolegy do úzkých. „Byl tam i nějaký pláč. Karel Roden neplakal, Langmajer, Taclík taky neplakali, Vladyka taky neplakal, a pak už v tom hrála jenom děvčata, z toho Táňa Dyková taky neplakala,“ vzpomíná s humorem na svůj první režijní počin.

Proč Suchánek rozplakal Nelu Boudovou?

Slzy se během natáčení opravdu vyskytly a nebylo jich málo. Herečka Tatiana Dyková přiznala během jednoho z rozhovorů, že hraní pod taktovkou Suchánka je zážitek, dál se však taktně nevyjadřovala. Suchánek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Suchánek přiznal, že během natáčení rozplakal herečku Nelu Boudovou. Čím? „Tak když jsi na někoho sprostej a řveš a je to děvče, tak se rozpláče. Natočilo se to za dvanáct dní a bylo to hektické. Byl jsem z toho vynervovanej. Nevěděl jsem, že to ještě půjde do kin, už jsem se srovnal s tím, že to nebude,“ vysvětlil Honzovi Dědkovi.

Scéna ze snímku Večírek
Autor: Dawson films Scéna ze snímku Večírek

Suchánkův Geňa nemá dobré životní období

Průměrně se český film točí měsíc, proto není divu, že se Suchánek cítil pod tlakem. Snímek vznikl ze stejnojmenné divadelní hry, jeho nejlepší kamarád Richard Genzer se v něm ale neobjeví. „Někdo se pokouší točit film, jinej to vzdá a jde dělat palačinky. Je to jeho život, toho kluka. Mluvím o panu Genzerovi, který prodává palačinky někde u Litoměřic. Úplně vážně. On se mi to styděl říct. Ptal jsem se ho, kolik má zaměstnanců. Řekl mi, že je tam sám. Víš, co to musí bejt? ,Pane Genzer, dejte mi tam víc Nutelly! Hele, mámo, Genzer, pojď se vyfotit!̒ Ale on to má Richard rád,“ prásknul na svého kolegu z Partičky.

Richard Genzer s expřítelkyní Pavlou
Autor: profimedia Richard Genzer s expřítelkyní Pavlou

Genzer do této doby neprožíval dobré období, v Litoměřicích u stánku zastupoval svou maminku, které během pandemie došly peníze, zatímco se s ním rozešla jeho přítelkyně. Momontálně je single, s přítelkyní Pavlou už několik měsíců netvoří pár. Richard ale přiznal, že by ji rád získal zpátky. „Odešla, stýská se mi, miluju ji a to je vše, co k tomu řeknu,“ řekl otevřeně v pořadu Showtime. 

Herec Jiří Langmajer oslavil 55. narozeniny.

Jiří Langmajer: Bál jsem se, že budu impotentní. Prozradil, co mu nakonec pomohlo

Lukáš Pavlásek promluvil o svatbě s Ivou Pazderkovou.

Lukáš Pavlásek: Svatba s Ivou Pazderkovou? Úlet! Oba jsme se pak styděli

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , 7 pádů Honzy Dědka , Michal Suchánek , Richard Genzer

reklama

Přečtěte si také

reklama