Seriály a filmy

9. prosince 2021 05:45

Aneta Gretzová

Nika je noční můrou každého hostitele. Jejím požadavkům se jen tak někdo nezavděčí

Prostřeno! XXIV (83) - Nejí sýry

Celý týden Prostřeno! je ve znamení výtek páteční soutěžící Niky. Nikdo neví, zda se jedná o taktiku anebo má opravdu tak vytříbené chutě. Opravdu toho totiž není mnoho, co Nika pozře bez řečí.

Ve čtvrtek se soutěžící z Prostřeno! vydají do Jihlavy. Hostitelkou tohoto dne je Ivana, která se považuje za oddanou fanynku fotbalové Slávie a nízkosacharidového stravování. Hned při prvním setkání s ostatními účastníky z Vysočiny Ivanu zastihlo velké překvapení. Mezi hosty totiž naprosto nečekaně spatřila jednu známou tvář! U stolu seděla její neméně zaskočená kosmetička Nika. Bude tato známost hrát vůbec nějakou roli, nebo se tyto dámy budou k sobě chovat stejně jako k ostatním?

Podívejte se, jak se dělá olomoucké kuře:

Nika se v průběhu týdne ukázala jako nejnáročnější strávník z celé party. Mezi jídla, která by Nika v životě nevzala do úst, se řadí i tak základní potraviny, jako jsou sýrové výrobky. Na středeční předkrm u Kláry, který se skládal ze sýrových koulí, tak Nika jen hladově koukala se založenýma rukama. Ivana by se podobné situaci ráda vyhnula, a své menu tak pro jistotu přizpůsobí chutím vybíravého hosta.

Podívejte se, jak Nika zareaguje na vývar speciálně pro ni:

Sýrové misky na předkrm? Neexistuje! Kuře plněné aromatickým sýrem? Pro Niku také jen ve speciální verzi. Ivana to zkrátka nebude mít lehké a vyrábění extra porcí jí dá zabrat i při přípravě polévky. Nika nemá ráda ani hrášek, a místo zeleného krému tak dostane od Ivany vývar s nudličkami. „To, že byly extra porce pro Niku, mi nepřišlo vhodné. Měla dostat naservírované to, co ostatní,“ zkritizuje Ivaninu snahu Lukáš. Vyplatí se Ivaně její dobromyslnost? Nebo si jen zbytečně přidělá práci navíc? Nezapomeňte se dívat na čtvrteční Prostřeno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.