Nové přátelství Leichtové a Gondíkové. V čem jsou si podobní jejich manželé?

1. MISE (6) - upoutávka

Co víc vás může s jinou ženou spojit než děti, práce nebo chlapi. Hned dvě z těchto témat mají společná Adéla Gondíková s Kristýnou Leichtovou. Nejenže jsou v seriálové novince obě vrchní sestry v nemocnici, navíc mají jejich manželé dost specifické pracovní zaměření a zakládají si na autoritě. To obě sblíží a společně z toho mají i legraci. Podívejte se v exkluzivní ukázce.

Mezi Kristýnou Leichtovou coby Alicí Hofmanovou a Adélou Gondíkovou jako Míšou Kratochvílovou začíná v seriálu 1. MISE pomalu, ale jistě vznikat přátelské pouto. Spojuje je víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Obě jsou vrchní sestry, své práci jsou oddány a obě mají poměrně specifické manžele. Z běžné konverzace tak stále častěji přecházejí do osobnější roviny a vzájemně se svěřují.

Když obě kvitují, že frekventanti se proti Hofmanovi spojili, zakopali válečnou sekyru a spolupracují, celkem snadno se přitom dozvíme mnohem víc. Míša totiž Alici na rovinu přizná, že plán jejího manžela v podání Jana Dolanského byl dost drsný a chtěla po něm už vyjet. To jí Alice bez okolků odkývá s tím, že ona sama už mu svůj názor řekla. Jenže Hofman je holt tvrdohlavý jako mezek a ani naléhání manželky s ním nepohnulo.

Leichtová přizná Gondíkové, že manžel není žádný génius

Míša nicméně Hofmana oceňuje s tím, že pokud byl tohle jeho plán, vyšlo mu to skvěle. A právě v ten moment se dozvídáme víc ze života manželů Hofmanových. „No já myslím, že tohle je spíš dílem náhody. Pojďme si to říct upřímně, on zas tak geniální stratég není,“ vyklopí Míše Alice, čímž ji očividně dost pobaví.

Vzápětí ji ale prosí, ať si to nechá pro sebe, je jeho vrchní sestra, tak jen ať v zájmu chodu oddělení ví, jak Hofman funguje. Míša samozřejmě rozumí a podotkne, že chápe, že nemůže být narušena jeho autorita, je to přece jen doktor. „No, ale ne ledajakej doktor. Nezapomeň, že je to pořád lampasák. To je bonus,“ konstatuje Alice, čímž jsou vzájemné bariéry definitivně zbourány.

Míša neváhá a svěří se jí, že to vlastně mají s manžely podobné, protože ten její je trenér reprezentace, takže s tou autoritou je to stejné. „Jo, no to je taková podobná kategorie, viď,“ směje se Alice.

Vznikajícího přátelství si všimne i ředitel Žák

Jejich vzájemného vřelého vztahu si všimne i ředitel nemocnice Žák. Když je totiž Míša u něho v kanceláři, má díky přátelství s Alicí více informací o probíhajícím projektu MISE a Hofmanově experimentu než sám Žák.

Pokud jste díl nestihli sledovat, pusťte si ho v archivu na iPrima.cz.

Na další epizodu seriálu 1. MISE se těšte ve středu od 20:15 na Primě. Kdybyste se jí už nemohli dočkat, mrkněte na ni exkluzivně již nyní v naší videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.