Seriály a filmy

22. února 2022 05:55

red

Velké finále Slunečné: Týna s Jankem se konečně berou. Sledujte exkluzivní videa!

Slunečná (160) - Já Slib. A jak to bylo u Týny?

V úterý večer sledujte na Primě závěrečnou epizodu ikonického seriálu Slunečná, v níž se uzavřou osudy vašich oblíbených hrdinů. Jak to dopadne s Týnou a Jankem? Čeká sblížení i na další, mnohem méně očekávaný pár? A jaké překvapení si pro Týnu s Jankem připravili všichni ze Slunečné? Už teď vám mohou leccos napovědět exkluzivní ukázky z finální epizody.

Na Slunečné se již nové pracovní posily dobře zabydlely a na statku konečně opět zavládla dobrá nálada. Se všemi blízkými už navíc Týna s Jankem probrali svůj záměr vzít se. Chtějí ale, podobně jako Sylva s Vildou, svatbu utajit a uspořádat ji malou, jen s pár nejbližšími. Podaří se jim to?

Lída s Františkem se chystají na vynucenou dovolenou. Když se ale o tajné svatbě od Julie dozví, svůj odlet o týden odloží, aby Týně s Jankem jejich veselku vylepšili. A samozřejmě si k tomu přizvou na pomoc celou vesnici.

Moc dobře si totiž uvědomují, co Týna s Jankem pro Slunečnou udělali. Zejména Lída otočila a snaží se všechny své kamarádky přesvědčit, aby svatbu Týny s Jankem vylepšily. A pozvou hned několik známých osobností. Kdo nakonec dorazí?

Nový personál si Sylva dokáže zkrotit, kdo ji ale překvapí, je její tatínek. Podobně jako její sestra Týna ho totiž začíná vídat!

Rodinné překvapení

Anna má v Solange spousty tajných schůzek. Hana se obává, aby její dcera opět neplánovala nějakou nepravost. Uchýlí se proto k chování, které jí není vůbec vlastní, a Anně před Filípkem „projede“ kabelku. Filip to samozřejmě matce napráší. Ta ale tentokrát nechtěla škodit, přála si naopak obnovit rodinnou důvěru. Hana tak Annu maximálně zklame:

Ještě jedno překvapení

To ale není zdaleka všechno, co vás v závěrečné 160. epizodě Slunečné překvapí. Nesmrtelný svůdník a milovník žen John Linhart se vytasí s naprosto odzbrojujícím dotazem na Hanu. Jakým? A jak zaskočená Hana odpoví?

Podívejte se na to ve videu:

Záverečnou epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě. A kdyby vám váš oblíbený seriál chyběl, vždy se na něj můžete podívat on-line v archivu iPrima:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.