Seriály a filmy

16. listopadu 2021 04:00

Aneta Gretzová

Z finanční poradkyně učitelkou. Klára by životní změnu doporučila všem

Lepší pozdě než nikdy. Pokud vám vaše práce nevyhovuje, změnu můžete nastolit v jakémkoli věku, radí Klára z Prostřeno!

Úterní Prostřeno! si vezme do parády hostitelka Klára. Ostatní soutěžící tohoto pražsko-středočeského týdne pozve do svého vysněného domečku se zahradou, který si všechny získá svým moderním zařízením a krásnými výhledy do okolí. Co se týká jídel, Klára se své hosty pokusí oslnit domácími nachos či předkrmem s mořskými plody.

Podívejte se, jak se Vašek bude tvářit na špízy s krevetami:

Klára už od prvního večera odlehčuje atmosféru u stolu svým pozitivním přístupem a neutuchající dobrou náladou. Jaký je asi její recept na spokojený život? Zdá se, že za všechno může radikální krok, který naprosto změnil její profesní směřování. „Učím tělocvik, němčinu a částečně i dějepis. Je to příjemná změna potom, co jsem 10 let pracovala jako bankovní úřednice a finanční poradkyně. Byla to životní změna. Nelituju toho a doporučuju to všem,“ říká Klára.

Podívejte se, co hosté řeknou na přípravu panenky:

Co si pomyslí hosté o vhodnosti tohoto povolání pro Kláru? Učitelské řemeslo zjevně vždy nenaráží na takovou úctu, jakou by si zasloužilo. „Netipoval bych ji na profesi učitelky. Jde vidět, že to nedělá celý život. Učitelky, které učí celý život, jsou trochu poznamenané, a jde to na nich poznat,“ dodává s posměšným tónem čtvrteční hostitel Pavel. Podaří se Kláře obdržet vysoký počet bodů díky kombinaci originálních jídel a útulného prostředí? To zjistíte při sledování úterního Prostřeno!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.