Kontroverzní influencerka uvaří číňák a bezďánky. Kolik za divné menu utratí?

Prostřeno! XXVII (1) – Influencerka

Premiérové díly soutěže amatérských kuchařů odstartují v pondělí s influencerkou Anastasijí Chomičovou alias Satnady. Vařit moc neumí, ale její instantní rychlovky si své příznivce na sociálních sítích vždycky najdou. Jak se bude výstřední showmanka zamlouvat soupeřům?

V pondělí se k plotně postaví extrovertní Anastasija, která ráda zkouší nové věci. Nejde o její první vystoupení před kamerou. V reality show Like House 2 rozpoutala pěkný rozruch už svým příchodem, když vystřídala Agátu Hanychovou. To jí ovšem nestačilo, a tak přemýšlela, jak by se ještě mohla v televizi zviditelnit. „Co mám na výběr, jaké jsou další show nebo věci, kam se můžu zapojit? Podívala jsem se na Primu, bum bác, Prostřeno! Tak jsem se přihlásila,“ popisuje svoji cestu do kuchařského pořadu Anastasija. Pokud by vyhrála, peníze by investovala do vydání a propagace své budoucí knihy.

V kulinářském pořadu se influencerka vytasí se svými oblíbenými studentskými recepty. Na menu budou ládinky, číňák, paradise chálka a bezďánky. Soupeři budou zmatení. „Hlavní chod je paradise chálka? To jsou Plzeňáci? Nevím, co to je,“ diví se Vít. „Představuju si pod tím pojmem středomořskou kuchyni, nějaké mořské plody,“ bude hádat Ivan.

Ládinky měly být původně smažené kůžičky podle Ládi Hrušky, nakonec půjde o jednohubky s lososem. Číňák je vylepšená čínská polévka ze sáčku, paradise chálka představuje pelmeně, které má Anastasija spojené s dětstvím a svými běloruskými kořeny. Bezďánky budou zase skleničky naplněné pudinkovým krémem. Během vaření bude hostitelka kalkulovat konečnou cenu za celé menu a dojde k neuvěřitelné částce. Čtyřchodové menu vyčíslí na 137 Kč na jednoho.

Anastasija bude zaskočená tím, že bude muset narychlo měnit menu:

Vegetariánka u stolu způsobí problém

Hosty Anastasija nepozve k sobě domů, ale do pronajatého bytu v centru Prahy. Spolubydlící se prý nechtělo uklízet a nedovolila v bytě natáčet. Při vaření na TikToku Anastasija často používá levné nudle nebo čínské polévky, které doplňuje několika ingrediencemi a tvoří z nich různé pokrmy. Tentokrát ovšem bude muset také improvizovat. Jedna ze soutěžících je totiž vegetariánka, která bude doufat, že jí hostitelé připraví extra bezmasé chody.

Proti tomu se někteří budou bouřit. „Já už jsem slíbil sám sobě, že nebudu vytvářet speciální menu pro vegetariány,“ slibuje Vít. Anastasija přece jen nenechá Zuzanu hladovou. „Dáš si chleba s máslem,“ rozhodne. Vpodvečer uvidíte, jak přizpůsobí další chody. Kolik dostane Anastasija za své osobité menu bodů? Kdo se nají tak málo, že se po večeři půjde dojíst jinam?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.