Jihočeské Prostřeno! Skvělá parta bude krmit zámeckého medvěda

Prostřeno se přemístí do Jihočeského kraje. Na rozdíl od minulého týdne se potkají různorodí lidé, kteří vytvoří skvělou partu.

Seriózní vysokoškolák David, trochu rezervovaná slečna Martina, bavič týdne, řidič autobusu Láďa, duchem mladá důchodkyně a příjemná společnice Lída a nakonec švihácký, ale srdečný obchodník Daniel. To jsou soutěžící, kteří Vás budou bavit celý týden.

Pár pohrom v kuchyni, ale to nevadí

Přestože mladý student David předvede perfektní recept na domácí housky, druhá část večera se mu trochu nepovede. Jedna sklenice koktejlu k čokoládovému moučníku brownies se Davidovi rozlije pěkně po celé kuchyni, ale jeho soupeři se s ním přátelsky rozdělí. Ani mladé Martině se v nevyhnulo pár kuchařských pohrom, přesto v úterý předvede suverénní výkon.

Medvědi a bobová dráha

Zatímco Láďa ve středu postavil ostatní do bobů. Sám se jízdě na bobové dráze vyhl, prý by se svou hmotností zastavil až v sousední vesnici. Pátek zakončí šarmantní obchodník z Českého Krumlova, Daniel. Ten, připraví pro všechny nezapomenutelné zážitky. Budou vínovými hrozny krmit zámeckého medvěda!Pokud se chcete bavit každý den se zábavnou partou, dívejte se každý všední den od 18.00 na Prima Family!

Chcete vidět menu a profily jednotlivých účastníků Prostřena? Podívejte se ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.