Seriály a filmy

26. dubna 2017 09:02

filip.budak

Kaira Hrachovcová se ráda proběhne

Kaira Hrachovcová se ráda proběhne

Herečku Kairu Hrachovcovou brzy uvidíme na startu závodu inSPORTline Prima Run, který proběhne 13. května. Předtím si 26. dubna střihne společný trénink s Davidem Gránským. Pětikilometrová trasa pro ni nejspíše nebude žádnou velkou výzvou, protože běhá tak často, že pravidelně potřebuje nové boty. Jedině špatné obutí a okolnosti jí taky můžou zabránit v tom, aby všude chodila pěšky. Místo toho, aby se svezla tramvají, to radši vezme po kolejích. Hodně sportuje, protože jí to dělá radost. A postupně se „vyběhala“ až na 20 km.

Jak jste na tom s během? Běháte pravidelně?

Běhám. A pravidelně potřebuji nové boty.

Jakou nejdelší trasu jste kdy uběhla?

Pomalu, ale jistě jsem „dala“ 20 km.

Jak jste na tom s kondicí? Děláte jiné sporty? Držíte dietu? Jste spíše „kavárenský povaleč“?

Sportuji často a s radostí. Svým způsobem beru cílený pohyb i jako nutnost v kondici se udržet. Ovšem ne jako povinnost. Vždy to, co dělám, dělám ráda.

Jste ten typ, co doběhne tramvaj, anebo si radši počkáte na další?

Jsem ten typ, co jde pěšky po kolejích, místo toho, abych se svezla tramvají. Vždy ale záleží na situaci, a především na mém obutí.

Před čím v životě utíkáte?

Nemá žádnou cenu utíkat. Dožene vás to. Dříve nebo později…

Před čím podle Vás nelze utéct?

Nelze v žádném případě utéct sama před sebou a před svým svědomím…

Komu jste v čem naposledy naběhla?

Snad možná tomu, že jsem plně nedala jen a jen na svoji intuici. Ale nevadí. Díky tomu vím, že intuici mám dobrou a můžu se na ni napříště spolehnout.

Kdy Vám čas utíká nejrychleji a kdy naopak nejpomaleji?

Nejrychleji čas běží, když jsme šťastní a provozujeme, cokoli nás jen napadne s nadšením a radostí. Prostě a jednoduše, když nad tím, co děláme, zbytečně nepřemýšlíme. A nejpomaleji se čas vleče, když se člověk nudí a vlastně ani neví, co chce :-).

Kairu Hrachovcovou čeká 26. dubna společný trénink s Davidem Gránským, kterého se můžete zúčastnit i vy.

Běžecké tréninky s vašimi oblíbenými televizními, sportovními a hudebními hvězdami probíhají každou středu v 18 hodin ve Stromovce. Zaregistrovat se můžete na https://www.prima-run.cz/bezecke-treninky. Sraz je vždy u hlavního vchodu Výstaviště Holešovice u dodávky označené logem Hello, Runner.

Chcete si zaběhat s Poetikou, Jirkou Mádlem, Evou Perkausovou, Markem Němcem, Romanem Šebrle, Davidem Gránským, Kairou Hrachovcovou, Martinem Trnavským, Renatou Langmannovou a dalšími? Zaregistrujte se na www.insportlineprimarun.cz!

Kaira Hrachovcová poběží 13. května ve Stromovce 5km závod inSPORTline Prima Run.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.