Seriály a filmy

11. října 2016 15:53

autor Lajku

Když mám pět minut...

Odpočívej!!! Udělej si čas na odpočinek předtím, než se zhroutíš! Každý potřebuje občas načerpat energii a vypnout z pracovního rytmu. Pokus se stále jen přepínáš a nestíháš relaxovat a hlavně se dobře vyspat, projeví se to především na tvém vzhledu!

I chvilková relaxace je velmi účinná!Odpočívat se však musí umět.

Milé krásné a zdravé, přinášíme Vám tipy, jak nejlépe odpočívat:

DýchejteKaždý den si najděte chvilku a místo, kdy a kde vás nebude nikdo rušit. Svlékněte si těsné oblečení , sundejte podpatky, zavřete oči a zhlubka dýchejte.

CvičteVěnujte se cvičením vycházejícím z východních fylozofiích (jóga, tai-chi, kalanetika), jejich výhodu je, že se dají provozovat v každém věku a je to ideální způsob jak spojit duševní odpočinek a přitom si protáhnout tělo.

Představujte si své oblíbené místoJe dobré občas zavítat na nějaké oblíbené místo, alespoň v myšlenkách. Najděte si klidné místo, kde vás nikdo nebude rušit, zavřete oči a představujte si, jak šplouchá moře, hřeje sluníčko do tváří, vane jemný osvěžující větřík...

Poslouchejte hudbuOblíbená hudba vám pomůže navodit pocity spokojenosti a klidu a uvolníte se jejím poslechem zaručeně.

Doplňte energie nějakou dobrůtkouObčas vám odpočinek zpříjemní i vaše oblíbená dobrůtka. Nebraňte se a občas vyplňte svých pět minut i nějakou čokoládovou cukrovinkou, protože i ta je dobíječem energie a obsahuje látky navozující příjemnou náladu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.