Seriály a filmy

25. dubna 2016 14:00

Gabriela Gabrielová

Roadhow Prima jede… za vámi odstartovala letošní tour v Liberci

Roadhow Prima jede… za vámi odstartovala letošní tour v Liberci

Od 15 hodin se diváci, kteří přišli na náměstí, setkávali se svými oblíbenými moderátory FTV Prima Terezií Kašparovskou, Tomášem Hauptvogelem, Romanem Pechem, Lucií Šilhánovou nebo třeba Danielou Šinkorovou.

Po celé odpoledne probíhal bohatý doprovodný program, vystoupil Janek Ledecký nebo například kapely Maxim Turbulenc a Slza.

Děti se zúčastnily mnoha soutěží, navštívily skákací hrad nebo si nechaly namalovat na obličej svou oblíbenou postavičku. Živé vysílání Zpráv FTV Prima z mobilního zpravodajského studia pak mohli návštěvníci sledovat od 18.55 hod.

„Ačkoli nám počasí moc nepřálo, k večeru začalo pršet, diváky to neodradilo a zůstali s námi na náměstí a sledovali Zprávy, toho si všichni moc ceníme,“ říká moderátorka Terezie Kašparovská. „Jsem rád, že jsme letošní roadshow mohli s Terezií odstartovat, i přes nepřízeň počasí tu byla spousta lidí, kteří si to s námi užívali a již nyní se těším na další výjezd,“ dodává Tomáš Hauptvogel.

„Vše bylo opět super, těší mě, že dáváme možnost vyzkoušet si vysílat živě Divácké zprávy i našim nejmladším divákům,“ dodala moderátorka akce, Miniduelu a Diváckých zpráv na Primě Lucie Šilhánová.

Podívejte se na fotogalerii z Liberce

„První zastávka v Liberci byla velmi úspěšná, lidé u nás na stáncích soutěžili o atraktivní ceny, dozvěděli se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ dodala mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná.

V letošním roce v rámci roadshow Prima jede… za vámi navštíví mobilní zpravodajské studio 10 českých a moravských měst. Příští neděli 1. května od 15 hodin se roadshow uskuteční na pražském Výstavišti Holešovice.

Již nyní se na pražské návštěvníky těší Karel Voříšek, Klára Doležalová, Bára Kozáková, Tomáš Kraus a Petr Vágner.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

Praha 1. 5. 2016 Výstaviště Holešovice
Turnov 7. 5. 2016 nám. Českého ráje
Jihlava14. 5. 2016 Masarykovo náměstí
Žatec21. 5. 2016 nám. Svobody
Kolín28. 5. 2016 Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016 Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016 Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016 Horní nám.
Havířov25. 6. 2016 nám. Republiky

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.