Seriály a filmy

9. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Třetí zastávkou roadshow Prima jede… za vámi byl Turnov

Zpravodajská roadshow Prima jede… za vámi v sobotu zastavila na náměstí Českého ráje v Turnově.

Počasí akci přálo a náměstí bylo před začátkem odpoledního programu téměř zaplněno. Kromě živého vysílání zpráv se diváci pobavili na odpoledním doprovodném programu, který začal od 15 hodin. Doprovodný program moderovala tvář Diváckých zpráv a Miniduelu na Primě – Lucie Šilhánová.

V Turnově vystoupili v rámci bohatého programu Janek Ledecký s kapelou, Maxim Turbulenc nebo například skupina Slza.

Děti si užily různých soutěží, skákacího hradu či malování na obličej.

V 18.55 h byli diváci součástí živého vysílání Zpráv FTV Prima, které moderovali Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle. „Počasí bylo fantastické, diváci za námi na náměstí přišli, moc jsme si to v Turnově s Romanem užili. Již nyní se těšíme tuto sobotu do Jihlavy,“ říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

Krimi zprávy byly v moderaci Michala Janotky, Divácké zprávy Lucie Šilhánové a TOP STARem diváky provedla Daniela Šinkorová. Po skončení zpravodajské hodiny se uskutečnila autogramiáda Gabriely Kratochvílové, Romana Šebrleho, Michala Janotky, Lucie Šilhánové a Daniely Šinkorové. „Děkuji všem, kteří za námi v sobotu na náměstí Českého ráje v Turnově přišli. Jsem přesvědčená, že si to diváci užili stejně jako my,“ dodává Daniela Šinkorová, moderátorka TOP STARu na Primě.

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov.

Najdete se?

Čtvrtá zastávka primácké roadshow se uskuteční již tuto sobotu v Jihlavě. Na každé zastávce se chystá soutěž o zajímavé ceny. „Lidé budou moci soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ zve na akci mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na náměstí nechyběl ani stánek regionálního Deníku, kde si diváci mohli zakoupit své oblíbené noviny.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

Jihlava14. 5. 2016 Masarykovo náměstí
Žatec21. 5. 2016 nám. Svobody
Kolín28. 5. 2016 Karlovo nám.
Hradec Králové 4. 6. 2016 Velké nám.
Olomouc11. 6. 2016 Horní nám.
Znojmo18. 6. 2016 Horní nám.
Havířov25. 6. 2016 nám. Republiky
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.