VIDEO: Hostitelka z Prostřeno! nestíhá, své hosty zaujme spíš než jídlem hanbatými fotkami

I když se Renátě v kuchyni moc dařit nebude a nebude moc stíhat, hostům to moc vadit nebude. Zaujmou je totiž hlavně Renátiny sexy fotky v ložnici! Sledujte Prostřeno! ve čvrtek v 17.50 na Primě!

Soutěživá Renáta si zjevně ukrojila větší krajíc, než zvládla. Ve své malé kuchyňce a při tak náročném vaření musí improvizovat víc, než je zvyklá.

Její plynový sporák s troubou mají nejlepší léta za sebou a občas stávkují. Renáta si připravila celkem náročné menu s domácím pečivem.

Svůj čas chce francouzský předkrm rillettes, a přestože si Lukáš myslí, že španělské ptáčky s pečenou rýží jsou jednoduché jídlo, dají určitě více námahy než jeho hlavní chod. Ani moučník – koláč paní hraběnky – není úplně jednoduchý.

Dýňová polévka, kam přijdou i brambory, je dobrá, ale bohužel studená. A hlavně – hostitelka ve čtvrtek prostě vstala levou nohou, nic se jí nedaří, jak má.

Renáta strašně zmatkuje, nestíhá a sama své vaření před soupeři možná úplně zbytečně shazuje, čímž dojem totálního fiaska ještě prohlubuje. Nešťastná hostitelka je ze svého večera rozhozená víc, než by asi být měla. Má strach, že si uřízla ostudu, kterou v noci, až zůstane sama, určitě opláče…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.