VIDEO: Proč bude hostitel v Prostřeno! vařit v masce?

Bylinkový král Michal (25) podává „koření dobré nálady“. Vydrží ta dobrá nálada až do finále? Sledujte poslední Prostřeno! tento týden, v pátek v 17:50 na Primě!

Michal, dispečer mezinárodní kamionové dopravy v Šumperku, jídlo i dění kolem s nadhledem občas suše glosuje, někdy pronese trefnou poznámku.

Všichni jsou proto zvědaví, jak se povede během důležité poslední večeře jemu. Je nejmladší, včera pohořela i zkušená kuchařka Renáta, která je ze svého „výkonu“ pořád špatná. Michalovo páteční menu soupeře docela zklame, lakonický hlavní chod – vepřové s bramborem – zní až moc obyčejně.

Bude to tak, nebo Michal překvapí? Jaká bude úvodní fritatta?

Lukáš by si k omeletě se zeleninou dal také nějaké pečivo, Dominika tam má zase moc cibule a doma toto italské jídlo také připravuje, ale prý mnohem bohatší. Co objeví holky u Michala pod peřinou při šmejdění? Chtěly mu v jeho novém bytě s paletovým nábytkem ustlat, to ale neměly… Lukáš vyhrožuje, že k hlavnímu chodu budou šťouchané brambory i se slupkou, a opravu to udělá.

To je asi v Prostřeno! premiéra, ale na druhou stranu změna, protože brambory jsou tento týden už počtvrté. Úkol týdne ale splní poslední kuchař na jedničku a stejnou známku si prý zaslouží i jeho dezert – hodně čokoládové brownies s limetkovým tvarohem. Ani malování poslepu není špatný nápad…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.