Seriály a filmy

23. května 2017 10:57

filip.budak

Prima rozšiřuje webové portfolio o hobby web PrimaNapady.cz

Televize Prima rozšiřuje své internetové portfolio o web PrimaNapady.cz. Webové stránky navazují na úspěchy primáckých hobby pořadů Vychytávky Ládi Hrušky (průměrně 436 000 diváků*), VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ (průměrně 384 000 diváků*) a tištěného magazínu Prima vychytávky (prodaný náklad 51 000 ks).

Jeho hlavním cílem bude nabídnout návštěvníkům kvalitní obsah z těchto pořadů. Web se bude věnovat oblastem, jako jsou dílna a hobby, zahrada, dům a byt, mazlíčci, a nebudou samozřejmě chybět ani DIY návody. Prima tímto projektem rozšiřuje segment hobby produktů pro své obchodní partnery.

Hobby pořady televize Prima dlouhodobě patří mezi divácky oblíbené, což jen potvrzuje úspěch tištěného magazínu Prima vychytávky. Proto jsme se při navrhování webu inspirovali právě touto oblastí. Naším cílem je nabídnout klientům z této oblasti ucelené obchodní balíčky, a zároveň díky videoobsahu zatraktivnit obsah čtenářům. Stavíme na divácky oblíbených osobnostech, jako je Láďa Hruška či Václav Postránecký, ale budeme vyhledávat i nové tváře, které zatím nejsou na obrazovkách,“ říká Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima

Prvními z těch, kteří budou návštěvníkům webu PrimaNapady.cz pravidelně nabízet videoobsah, jsou kutilové Pavel Zeman a Tomáš Krásenský. Oba se v minulosti dostali do povědomí veřejnosti prostřednictvím projektu Českykutil.cz. Pavla a Tomáše budou moci diváci sledovat již od 4. června v pravidelné rubrice pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ. Web PrimaNapady.cz přinese také nové reklamní formáty, jako je například Fluid Bottom Page 1950 x 2650 px, Super Size Ad 500 x 1000 px nebo Bottom 1950 x 500 px.

Stávající stránky Prima Living.cz, které se orientovaly na oblast bydlení a zahrady, se budou více orientovat na design, trendy v interiérech a obecně bydlení ve městech. Web v dubnu překonal svůj dosavadní rekord a stal se druhým nejnavštěvovanějším webem zaměřeným na bydlení. Průměrná měsíční návštěvnost za rok 2017 je 643 718 reálných uživatelů, počet zobrazení je 5 708 604*.

*Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, průměrný počet diváků v roce 2017 v CS 15+ *Zdroj: NetMonitor, leden–duben 2017

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.