Show Jana Krause: Herečka z Ohnivýho kuřete, vlasatý zpěvák a profesor hubnutí

Herečka Kristýna Leichtová, zpěvák Kamil Střihavka a profesor hubnutí Rajko Doleček se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.

Kristýna Leichtová, jedna z nejkrásnějších a nejvíc sexy hereček, je momentálně hvězdou seriálu Ohnivý kuře, kde hraje svobodnou matku Kláru. „Dokážu si představit, že by se něco takového v reálném životě stalo,“ říká o osudu své postavy. „Byla by to výzva, ale rozhodně bych si to nepřála.“ Postava Kláry se v životě několikrát spálila, je opatrná. Kristýna se ale ve svém životě chyby dělat nebojí. „Naopak, chybami se člověk učí. A pokud je udělá, tím méně jich bude dělat v budoucnu,“ říká herečka, kterou diváci znají také z muzikálu Obraz Doriana Graye, z Divadla Komedie nebo ze Strašnického divadla a aktuálně také jako jednu ze soutěžících v Pevnosti Boyard.

Kamil Střihavka, muzikant a zpěvák s obdivuhodným hlasovým rozsahem, spjatý především s postavou Ježíše v muzikálu Jesus Christ Superstar, si k loňským padesátinám nadělil neobvyklý dárek: Splnil si svůj životní sen a napsal divadelní hru, kterou zároveň i sám zrežíroval. Už jako šestnáctiletý kluk si prý vysnil, že jednou natočí celovečerní film. Příběh přátelství v době normalizace nazvaný Tolik hlav zatím sice na plátno nepřevedl, ale jeho divadelní podoba má velký úspěch. Kamilovo představení vstoupilo letos do druhé sezony. „Na zfilmování myslím pořád, ale nejdřív chci natočit novou desku,“ prozrazuje Kamil, který kariéru začínal v metalové skupině Motorband, později uspěl s projekty B.S.P. i No Guitars! První sólovou desku Woo-Doo vydal v roce 2002.

Rajko Doleček, muž, kvůli kterému se hublo. Legenda zdravé výživy a hubnutí profesor Doleček se stal v 70. letech u nás jedním z prvních odborníků na zdravý životní styl. Jeho osvětové televizní zdravotnické seriály byly tehdy něčím naprosto novým, byly úspěšné, a lidé v Československu kvůli němu začali hubnout a sportovat. V roce 1991 vyměnil boj s kaloriemi za boj proti lžím o srbském válečném konfliktu. Zatímco podle něj většina západních politiků a médií veřejnosti lhala, co se skutečně děje ve válečné oblasti, on tehdy napsal knihu, v níž obviňoval NATO, USA a Evropské společenství z rozpoutání bojů na jihu. Podle tohoto českého přítele generála Ratka Mladiće, odsouzeného zločince, se genocida v Srebrenici nestala, tu si vymysleli muslimové a Západ. Vloni měl premiéru film režisérky Kristýny Bartošové, která se s profesorem Dolečkem vydala na Balkán, zaznamenala jeho názory na válku v Bosně a Kosovu a vše shrnula v dokumentu nazvaném Nebezpečný svět Rajka Dolečka. Nicméně profesor Doleček se nadále věnuje především zdravému životnímu stylu, nyní mu vychází kniha, v níž shrnuje všechny své zkušenosti získané během celoživotní dietologické praxe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.