Seriály a filmy

30. července 2013 18:42

Petra Kloidová

Televize Prima podá trestní oznámení za napadení reportéra

FTV Prima podá trestní oznámení na muže, který v neděli odevzdal bezdomovcům na pražském Václavském náměstí vlastní dítě a zmizel. Zadržený muž totiž včera zaútočil na reportéra FTV Prima Jaroslava Kasnara a způsobil mu vážná zranění.

Reportér Krimi zpráv Jaroslav Kasnar natáčel s kameramanem předvedení otce dvouleté dívenky na policejní služebnu. Jak bývá běžnou novinářskou praxí, zeptal se ho na několik otázek.

„Nejdřív na mě zaútočil verbálně, ale přestože měl pouta na rukou, tak se napřáhl a koženou taškou, kterou v rukou držel, mě ještě silně udeřil do hlavy,” popisuje incident reportér Jaroslav Kasnar.

V tu chvíli měl asi dvouminutový výpadek paměti, přes slabou bolest hlavy ale natáčení v terénu dokončil a vrátil se do redakce. Tam se mu udělalo nevolno. „Motala se mi hlava, měl jsem mžitky před očima a zvracel jsem,” dodal Kasnar s tím, že ho vzápětí kolega odvezl do nemocnice.

Vyšetření potvrdilo otřes mozku a pohmožděnou krční páteř. Podle doporučení lékařů musí reportér zůstat v pracovní neschopnosti nejméně dva týdny.

Televize Prima shromažďuje podklady pro trestní oznámení za ublížení na zdraví. Incident považujeme za nepřípustné narušení novinářské práce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.