Jan Koller ukázal partnerku. Při seznámení vůbec nevěděla, že jde o slavného fotbalistu

Historicky nejúspěšnější střelec české fotbalové reprezentace Jan Koller, přezdívaný Dino, je opět až po uši zamilovaný. Poté, co se před pěti lety rozvedl s manželkou Hedvikou, se nyní po jeho boku objevuje partnerka Sophia. Tu pořad Showtime zastihl v Itálii a ihned ji ohledně vztahu s fotbalovým kanonýrem vyzpovídal.

Jan Koller začal se Zuzanou Sophií Petzold randit v roce 2019, kdy se mu zároveň rozpadalo jeho patnáct let trvající manželství s Hedvikou Kollerovou. S tou má dcery Hedviku a Kateřinu a jejich manželský svazek byl úředně definitivně ukončen v roce 2021. Zuzana Sophia je však pro veřejnost i po pěti letech velkou neznámou a tak trochu paní Columbovou.

Nyní se výjimečně rozhodla poskytnout rozhovor a promluvit o svém soužití s legendou českého fotbalu. „Já tohle nemám ráda, jsem introvert a jsem z toho popravdě nervózní, když mám takhle něco říkat,“ přiznala na úvod rozhovoru pro pořad Showtime. Nakonec ale popsala neuvěřitelný začátek jejich vztahu, kdy vůbec netušila, kým Honza ve skutečnosti je.

Přečtěte si také: Jan Koller žil v krásné vile s bazénem. Jeho exmanželka teď nemovitost na Azurovém pobřeží prodává

„Na začátku jsem netušila, kým je, protože fotbal upřímně moc neznám. Spíš hokej. A exmanžel měl zase rád Formuli 1, tak v té se taky orientuju. Ale opravdu jsem nevěděla, že je to pan Koller, známý fotbalista. Seznámili jsme se tehdy přes známé v baru, on tam přišel s nějakými francouzskými hokejisty,“ popsala Kollerova láska okolnosti, za kterých se poprvé spatřili.

„A hlavně, on se chová úplně normálně, takže jsem nic nepoznala. Když jsem se to dozvěděla, dost jsem se styděla. Popravdě, kdybych to věděla dopředu, asi bych se stáhla a nebavila se s ním, protože to nemám ráda,“ přiznala Zuzana Sophia. Ta se ale tehdy před pěti lety naštěstí nestáhla a dala se s dlouhánem do řeči, přičemž brzy poznala, že je ve skutečnosti také spíš uzavřenější osobnost.

„Honza je stejně jako já introvertní, taky má rád klid. Jezdíme spolu rádi na chatu do jižních Čech, mimo to se věnujeme svým koníčkům a sportům, do ničeho se nenutíme. Z tohohle pohledu se pro mě ani ve vztahu nic zásadního nezměnilo. Honza se mě nesnaží měnit a ani já jeho ne,“ popsala, proč si s fotbalistou již půl dekády skvěle rozumí a ve vztahu jim to klape.

Velmi pěkný vztah má Petzold dle svých slov i s oběma nevlastními dcerami, které ji tak rozhodně nevnímají jako macechu. „Heduška studuje v Kanadě, Kačenka je ve Francii, popravdě je to někdy náročné. Ale holky už jsou velké, chtějí si dělat svoje, moc se nevídáme, ale rozumíme si a máme hezký vztah,“ dodala partnerka Honzy Kollera v rozhovoru, který si můžete pustit v úvodu článku.

Dino, jak mu spoluhráči i fanoušci během jeho kariéry přezdívali, před rokem oslavil padesátku. Avšak jak tehdy sám pro Showtime prozradil, svůj věk si vůbec nepřipouští: „Padesátku si nepřipouštím. Mám kamarády, kteří jsou starší. V naší partě jsem skoro nejmladší. Ačkoliv jsou o šest nebo sedm let starší, pořád mají mladého ducha. I pro mě je důležité, abych mohl pořád sportovat. Bez toho bych nemohl být.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.