Celebrity

19. února 2024 15:15

David Laštovka

Jana Paulová je s manželem od 19 let. Matka jí v lásce bránila a nechtěla jít na svatbu

Jana Paulová - rozhovor

Herečka Jana Paulová, která slaví 69. narozeniny, patří mezi ženy stárnoucí s grácií. Jak se dala dohromady se svým manželem, hudebníkem Milanem Svobodou, se kterým je už od 19 let, a jaká je babička?

Jana Paulová svoji životní lásku, o čtyři roky staršího hudebníka Milana Svobodu, poznala už v době, kdy studovala na DAMU. Tehdy jí bylo 19 let. Po dvouleté známosti si ho vzala za muže, žije s ním ve šťastném a spokojeném manželství dodnes a v roce 2027 oslaví zlatou svatbu.

„My jsme se potkali, zamilovali se do sebe a od té doby jsme spolu. Rodiče nám v tom hrozně bránili. Měla jsem to těžké s mojí maminkou. Ta totiž neodhadla, že jsem potkala úžasného chlapa. Nechtěla nám jít na svatbu. On měl tenkrát dlouhé vlasy, byl to takový jazzman, a ona si představovala, že jí přivedu nějakého pana doktora. A ono ne,“ svěřila se herečka, kterou diváci znají mimo jiné ze seriálu Vinaři, v rozhovoru pro magazín MF DNES.

Je pyšnou babičkou, vnučka dostala kouzelné jméno

V manželství se jim narodily dvě dcery – Anežka a Adéla. Všichni členové rodiny drží pevně pohromadě, a dokonce spolu i pracují. Před několika lety Jana přišla s divadelní komedií Lady Oskar, kterou režírovala a zároveň v ní hrála hlavní roli. Text přeložila její mladší dcera Anežka a hudbu složil její manžel. „Je to jako náruč, do které se můžete kdykoli schoulit,“ řekla o rodinné spolupráci v souvislosti s propagací hry redakci CNN Prima NEWS.

Čtěte také: Jak vypadají a co dělají manželé Jany Paulové, Aleny Antalové nebo Nikol Štíbrové?

„Dovolíme si říkat navzájem věci bez obalu, i ty nelichotivé pojmenovat na rovinu a zároveň s láskou. S Anežkou jsme Lady Oscar pro nás objevily. Anežka se pustila do překladu a pak jsme probíraly každou větu. S Milanem jsme se zase zavřeli doma do studia. Mohla jsem být bezprostředně u toho, když se rodila hudba pro naši hru, vybírali jsme spolu mezi desítkami ruchů a zvuků. Byla to krásná práce,“ přiblížila Paulová, která se díky dceři Anežce před třemi lety stala už i babičkou. Vnučka se jmenuje Allegra Jana a herečka je z ní nadšená. Jak prozradila, snaží se ji vídat co nejčastěji a ráda ji rozmazluje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.