Celebrity

19. října 2022 05:30

David Laštovka

Jak vypadají a co dělají manželé Jany Paulové, Aleny Antalové nebo Nikol Štíbrové?

Žijí tak trochu stranou mediálního zájmu ve stínu svých úspěšných žen, které na rozdíl od nich zná skoro každý. Čím si získali slavné dámy, jak vypadají a v jakém oboru pracují manželé slavných Češek?

Jana Paulová (67) – Milan Svoboda (70)

S manželem, jazzovým hudebníkem, skladatelem, dirigentem a pedagogem Milanem Svobodou, s nímž se seznámila na jednom koncertě, letos oslavila 45. výročí svatby. Když k tomu připočítáme dva roky chození, jsou spolu už 47 let. V manželství se jim narodily dvě dcery  Anežka a Adéla. „Máme spolu idylický vztah. On je tak skvěle hodný, že mě ani nemůže naštvat. Já ho určitě někdy štvu, ale obdivuju, že ty moje emoce a temperament vždycky nějak spláchne a smaže ze zemského povrchu. Nevzpomínám si, že bychom měli nějakou krizi, ale já na všechno špatné zapomínám,“ svěřila se s úsměvem herečka na premiéře komedie Ženská pomsta (2020).

Alena Antalová (50) – Josef Juráček (52)

S manželem Josefem Juráčkem otěhotněla měsíc po seznámení. Postupně se jim narodily čtyři děti: Alena, Marie, Jan a Elena. „Pravda je, že jsme to vzali hopem, ale nebylo na co čekat. Pepa podniká ve stavebnictví a seznámila nás moje kamarádka Veronika, u které dělal plot. Asi měsíc jsem poslouchala, jak je úžasný, pořád mě nutila, ať si ho jdu omrknout. Tak jí v jednu chvíli spíš z legrace povídám – dobrá, tak mi ho teda ukaž. Zrovna se to hodilo, protože jsem potřebovala odstěhovat sedačku. Pepík přišel i se svým tehdy čtrnáctiletým synem Pepíčkem, ti dva byli úžasně sehraní. Kluk měl zjevně v tátovi vzor, což mě tenkrát dostalo,“ vysvětlovala pro iDNES.cz herečka. Josef je úspěšný podnikatel, stavař, má svoji firmu a Alena sama přiznává, že díky němu má finanční nezávislost a není nucena brát každou práci. Nabídky si proto pečlivě vybírá.

Nikol (Štíbrová) Leitgeb (36) – Petr Leitgeb (36)

Pomyslná jiskra mezi nimi přeskočila až po 14 letech, co se spolu znali. Petr nejdříve pracoval jako barman v různých pražských podnicích, pak se stal manažerem cukrárny. „Vždy jsme se spolu jen bavili. Líbil se mi, ale neměl o mě zájem. Až jsme se někde potkali a on chtěl jít na naši talk show 3v1. Řekla jsem mu, že tam chlapi nechodí, protože tam rozebíráme ženská témata a v podstatě na sebe všechno práskneme, ale on se objevil v Táboře. A asi jak jsem na sebe všechno řekla, ho to konečně zaujalo a jsme spolu,“ prohlásila Nikol deníku Blesk. Krátce předtím, než se jim narodil syn Tobias (1), se jen v kruhu nejbližší rodiny vzali. Nikol má přitom ještě jednoho syna z předchozího manželství – Mathiase (5).

Ilona Csáková (52) – Radek Voneš (51)

Životní láskou zpěvačky se stal výrobní ředitel strojní firmy Radek Voneš. Seznámil je jejich společný kamarád, zpěvák skupiny Kamelot Roman Horký (58). „Požádal Ilonu o spolupráci na písničce Slib a při té příležitosti jsme se potkali. Když jsem ji poprvé uviděl, ucítil jsem tu shodnou vibraci. Máte o partnerovi určitou představu a potom někoho potkáte a zjistíte, že přesně takový je. Byla to láska na první pohled,“ prozradil deníku Blesk Radek. Zpěvačka se za ním z Prahy odstěhovala do Brna, kde žijí svoji pohádku. Svatbu měli v roce 2011 ve Vranově u Brna v kostele Narození Panny Marie. Iloně šla za svědka Ivana Gottová (46), kterou doprovázel její muž Karel Gott (†80), Radkovi svědčil Roman Horký. Mají spolu dva syny, Daniela (13) a Dominika (10).

V roce 2021 Ilonu Csákovou organizátoři charitativního koncertu vyškrtli z programu:

Tereza Brodská (54) – Herbert Slavík (59)

Poprvé se herečka vdávala v jednadvaceti letech, když si vzala španělského režiséra dokumentárních filmů Jordiho Niubóa. Manželství jim vydrželo čtyři roky. Osudovým mužem Brodské se stal až fotograf Herbert Slavík. Mají spolu syna Samuela (26) a jejich láska trvá už téměř 30 let. „Můj recept je takový, že jsem se po prvním manželství rozvedla. To první je tak trochu na zkoušku. (smích) Nejdůležitější pro mě je, aby nám bylo s manželem hezky a těšili jsme se na sebe. Pustíme si film, jedeme spolu na dovolenou, máme si pořád o čem povídat a společný čas si užíváme. Je to hodně o vzájemné toleranci, respektu a úctě vůči tomu druhému,“ uvedla Tereza pro ŽivotvČesku.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.