Celebrity

16. června 2021 10:25

Gabriela Kolinová

Rodíme spolu, žertovaly Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Děti přivedly na svět ve stejný den

Kolegyně z komického tria 3v1 a kamarádky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová si ještě v únoru dělaly legraci, že budou rodit spolu. A teď jim to opravdu vyšlo. Martina Pártlová porodila holčičku, kterou s partnerem pojmenovali Stella. Nikol Štíbrová má chlapečka Tobiase. Obě rodily císařským řezem.

Martina Pártlová se bála, že se matkou nikdy nestane. V létě loňského roku jí totiž lékaři našli nádor na tlustém střevě, podstoupila operaci, která dobře dopadla. A letos v zimě oznámila těhotenství. Ve stejnou dobu prozradila její kolegyně Nikol Štíbrová, že čeká druhé dítě. Že ale obě porodí na den přesně, nikdo nečekal.

Martininy holčička Stella přišla na svět 16. června a její partner to vtipně okomentoval: „Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku. Dnes jsme na svět přivítali STELLU. Je krásná. Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před Martinou Pártlovou, která nám ji dala. Celej porod něco hlásila, takže jsem ani nevěděl, že rodíme. Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan. P.S. Díky všem u Apolináře a doktorce Horákové,“ napsal na instagram hrdý otec, hudebník Josef Vařeka.

Martina Pártlová později napsala: „Stella. Táto, byl si statečnej. Sem na tebe pyšná. Já su tak šťastné...“

Nikol Štíbrová ve středu dala na Instagram fotku z porodního sálu, ke které napsala jen: „Tobias.“ K tomu hned Martina Pártlová připsala: „Vítej, parťáku.“ Nikol už má doma tříletého Mathiase, kterého má z předchozího vztahu. Otcem narozeného Tobiase je Petr Leitgeb, kterého si Nikol nedávno vzala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.