Celebrity

24. května 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Nikol Štíbrovou oddával Pavel Novotný. Co řekl novomanželům? Jedno oko nezůstalo suché

Moderátorka a influencerka Nikol Štíbrová se v pátek tajně vdala. Přítele Petra Leitgeba si vzala zhruba měsíc před porodem druhého syna. Novinku oznámila na sociální síti pouze s popiskem "Stihli jsme to. Mr. a Mrs Leitgeb". Snoubence oddával starosta Řeporyjí Pavel Novotný, dlouholetý kamarád Nikol. Co novomanželům během obřadu vzkázal? „Smála jsem se a bulela," přiznala šťastná Nikol.

Nikol Štíbrová dlouho tvrdila, že svatbu do porodu nestihne, ale nakonec do toho s Petrem Leitgebem přece jen praštili ještě před narozením druhého syna. Doma už mají tříletého Matese, kterého má Nikol z předchozího vztahu.

„Že se teda ještě vezmeme, jsme se rozhodli před dvěma týdny, během pár hodin jsme měli termín i prstýnky, šaty sem začala shánět v neděli poté, co mi holky naznačily, že ty šedivý flitrovaný za 30 éček z internetu jsou sice super, ale na mou jedinou svatbu v životě bych si možná mohla opatřit něco epesnějšího," napsala Nikol na Instagramu.

Svatba to byla malá, ale nechyběly tu kamarádky Nikol z komického tria 3v1 Martina Pártlová, která je také těhotná, a Veronika Arichteva. „Bylo to celý krátký, malý a milý, i s dvěma svatebčanama v břiše a mou devadesátiletou babi, která je neskutečná a vážila na naši lehce punk svatbu cestu, nás bylo 12," doplnila.

Snoubence oddával starosta Řeporyjí Pavel Novotný. „My jsme přátelé, dlouho jsme spolu pracovali, máme se rádi,“ prozradil v pořadu Showtime Novotný.

Novotný je známý bavič a provokatér. A ač to pro někoho může být nepochopitelné, při obřadech je prý úžasným řečníkem a žádné oko při jeho proslovu nezůstalo suché. „Začnu asi takhle: Můj otec nám všem čtyřem dětem v den svatby řekl: ‚Půjdu vám na svatbu jenom jednou' – a do minuty řve celá svatba," objasnil.

Každý jsme nesnesitelný! Musíme se s tím naučit žít

A co řekl v proslovu u Nikol a Petra? „Nikol chtěla takzvanou ‚rychlovku trimerstrálku‘. To znamená, že když je nevěsta ve třetím trimestru, já jsem svižnější. Nikol jsem dokonce vyškrtal i rady do manželství," směje se starosta Řeporyjí a dlouholetý kamarád Štíbrové.

Jednu radu si přece jen Novotný neodpustil: „My jsme spolu dělali v bulváru nějakou dobu a já jsem vlastně citát pro ně dva našel taky v bulváru. Marka Ebena se nějaká novinářka zeptala na konci rozhovoru: ‚A co byste poradil našim čtenářkám jako recept na šťastné manželství?' A Marek Eben řekl: ‚Víte, každý z nás je nesnesitelný a je potřeba se s tím naučit žít.' A to jsem řekl i Nikol," dodal.

A co na to nevěsta? „Smála jsem se a bulela a pak se podepsala do matriční knihy dvakrát blbě. Bylo to boží a hlavně – vzala sem si nejlepšího chlapa na světě," popsala šťastná Nikol. Teď už paní Leitgebová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.