Celebrity

26. září 2022 05:30

David Laštovka

Neznámí manželé slavných žen. Jak vypadá muž Balzerové, Švandové či Rottrové?

Zatímco ony jsou slavné a veřejně známé, o jejich manželech se toho příliš neví. Žijí tak trochu stranou mediálního zájmu ve stínu svých úspěšných žen. Jak vlastně vypadají, v jakém oboru pracují a jak se se svými drahými polovičkami dali dohromady?

Veronika Freimanová (66) a Vladimír Bouček (67)

Prvním manželem nestárnoucí herečky Veroniky Freimanové byl režisér Jaroslav Brabec. Mají spolu dnes už dvě dospělé dcery. Po rozvodu našla herečka štěstí v náručí architekta Vladimíra Boučka, kterého si vzala v roce 2013 za muže a žije s ním šťastně až dodnes. Pan Vladimír, který je z Písku je architekt. Veronika se do něj zamilovala po svých padesátých narozeninách. „Na věku podle mě nezáleží. Buď to cítíte, nebo ne, nic jiného nehraje roli,“ svěřila se v rozhovoru pro MF DNES. Po svatbě si ponechala svoje příjmení, což zdůvodnila tím, že ho pracovně používá celý svůj život.

Marie Rottrová (80) a Milan Říha (64)

Po dvou rozvodech to vypadalo, že zpěvačka zůstane sama a do svého života si už jen tak někoho nepustí. Pak ji ovšem do cesty vstoupil o šestnáct let mladší podnikatel Milan Říha a znovu se zamilovala. Seznámila je její dlouholetá kamarádka, textařka Jiřina Fikejzová. „Uvědomila jsem si, že on by mohl být ten, o koho se můžu opřít, komu můžu důvěřovat, komu se můžu svěřit, kdo mě bude mít rád. Dal mi lásku, kterou jsem dřív neměla,“ přiblížila v deníku Aha! Rottrová.

Po deseti letech vztahu se v kostele v Neratově v Orlických horách vzali a letos spolu oslavili šesté výročí svatby. Marie, která v listopadu oslaví 81. narozeniny září štěstím a vypadá to, že konečně našla toho pravého.

Marie Rottrová v roce 2021 oslavila 80. narozeniny, na svůj věk ale vůbec nevypadá:

Eva Holubová (63) a Miroslav Zdeněk (64)

S manželem, výtvarníkem Miroslavem Zdeňkem, se herečka poznala krátce po revoluci. „Můj muž říká, že jsme si zbyli. Potkali jsme se na dně, unavení ze sebedestrukce, která se navíc pořád nedostavovala. Ve stavu, kdy jsme ani jeden už neměli důvod před sebou samými nebo před sebou navzájem něco předstírat,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro IDNES.cz. Od prvního momentu ji fascinoval. „Krásně zpíval, hrál na kytaru, byl výtvarně zdatný, znal všechny brouky, ptáky, motýly. S ním byla procházka lesní zážitek! Byl vtipný a stejně bláznivý jako já,“ prozradila Eva. Přestože založili rodinu a narodili se jim dvojčata Adama a Karolína, svatbu měli až po dvaceti letech. Uskutečnila se v roce 2009 v americkém New Yorku během jejich návštěvy oscarového režiséra Miloše Formana a jeho ženy Martiny.

Eliška Balzerová (73) a Jan Balzer (81)

Rodačka ze Vsetína Eliška Balzerová se ve svých pětadvaceti letech vdala za filmového producenta Jana Balzera a manželství jim vydrželo dnes. Za dva roky spolu oslaví zlatou svatbu, tedy krásných padesát let. „Můj muž mě hodně ovlivnil. Byla jsem taková zaťatá moravská palice, on mě naučil dívat se na věci s humorným nadhledem a humorem. Zasmát se sám sobě je někdy nejlepší řešení. Odnaučil mě zarputilosti. Mám prostě štěstí, že mám vedle sebe celý život chlapa, který si ví vždycky se vším rady,“ uvedla spokojeně v rozhovoru pro MF DNES herečka.

Jana Švandová (75) a Pavel Satorie (73)

Šaramantní herečka našla štěstí v lásce až napotřetí. Po dvou nevydařených manželstvích se jejím osudovým mužem stal o tři roky mladší developer Pavel Satorie. Brali se v roce 1998 a jak se ukázalo, bylo to šťastné rozhodnutí. V jejich vztahu je dodnes všechno zalité sluncem. „Mám třetího muže, a toho už si nechám. V manželství je důležité nechat druhému prostor, nesnažit se ho předělat, nepátrat a zbytečně se neotravovat. (smích) My máme opravdu šťastné manželství. A teď si užíváme vnoučat,“ popsala v deníku Aha! Jana Švandová.

Libuše Švormová (87) a Jan Patera (69)

Herečka Libuše Švormová, dabérka krásné Angeliky, životní lásku poznala na Šumavě na dovolené. Zamilovala se tam do o osmnáct let mladšího číšníka penzionu Jana Patery. Letos spolu v manželství oslavili čtyřicet let a jak sama přiznává, díky svému muži si žije jako v bavlnce. „Nezlobí, nakupuje, vaří, uklízí, jezdí pro mě do divadla, abych nechodila potmě domů,“ vyjmenovala několik jeho předností v deníku Blesk. „Mojí jedinou povinností je přeměnit špinavé prádlo v čisté,“ dodala s úsměvem herečka, která letos v srpnu oslavila 87. narozeniny.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.