Celebrity

4. května 2023 08:45

Marie Makovská

Jiří Korn je dědečkem. Velkou radost do rodiny přinesla Kristina Kornová

Rozhovor s Kornem

Teprve před pár týdny se na Instagramu objevila fotka tanečnice Kristiny Kornové (30) s těhotenským bříškem a nyní už se potvrdilo, že dcera slavného zpěváka porodila. Jaké jméno miminku vybrali?

Rodina Kornových si své soukromí střeží. Informaci o porodu však hrdá babička a bývalá manželka Jiřího Korna (73) potvrdila Blesku. „Dcera porodila dceru Izabelu,“ prozradila Kateřina Kornová (56). Fotku Kristiny Kornové s bříškem přitom sdílela na Instagramu fotografka Lenka Hatašová teprve před necelým měsícem.

Kristina Kornová je členkou souboru Národního divadla, kde působí jako demisólistka. Kolem svého soukromí je ale velmi opatrná a sama veřejně nesdílela informace o těhotenství ani o porodu. Dokonce neprozradila, kdo je otcem.

Přečtěte si také: Kornová popsala boj s démony. Kvůli drogám jí sebrali děti, bratra Jirku nenáviděla

Herečka, modelka, moderátorka a podnikatelka Kateřina Kornová už dříve komentovala dcery těhotenství pro časopis Sedmička: „Pravda to je, ale k tomu se asi musí vyjádřit dcera. Já k tomu nemám oprávnění a bez jejího svolení nic říkat nechci. Je to její život a její dítě. Jasně, že už se nemůžeme dočkat,“ řekla natěšeně.

Šarmantní zpěvák Jiří Korn má z bývalého manželství ještě syna Filipa, nyní žije s o 25 let mladší Renatou Cieslerovou, se kterou se vzali v roce 2017.

Sdílejte článek
Štítky miminko rodina porod Instagram Kateřina Kornová Jiří Korn

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.