Celebrity

4. května 2023 08:45

Marie Makovská

Jiří Korn je dědečkem. Velkou radost do rodiny přinesla Kristina Kornová

Teprve před pár týdny se na Instagramu objevila fotka tanečnice Kristiny Kornové (30) s těhotenským bříškem a nyní už se potvrdilo, že dcera slavného zpěváka porodila. Jaké jméno miminku vybrali?

Rodina Kornových si své soukromí střeží. Informaci o porodu však hrdá babička a bývalá manželka Jiřího Korna (73) potvrdila Blesku. „Dcera porodila dceru Izabelu,“ prozradila Kateřina Kornová (56). Fotku Kristiny Kornové s bříškem přitom sdílela na Instagramu fotografka Lenka Hatašová teprve před necelým měsícem.

Kristina Kornová je členkou souboru Národního divadla, kde působí jako demisólistka. Kolem svého soukromí je ale velmi opatrná a sama veřejně nesdílela informace o těhotenství ani o porodu. Dokonce neprozradila, kdo je otcem.

Přečtěte si také: Kornová popsala boj s démony. Kvůli drogám jí sebrali děti, bratra Jirku nenáviděla

Herečka, modelka, moderátorka a podnikatelka Kateřina Kornová už dříve komentovala dcery těhotenství pro časopis Sedmička: „Pravda to je, ale k tomu se asi musí vyjádřit dcera. Já k tomu nemám oprávnění a bez jejího svolení nic říkat nechci. Je to její život a její dítě. Jasně, že už se nemůžeme dočkat,“ řekla natěšeně.

Šarmantní zpěvák Jiří Korn má z bývalého manželství ještě syna Filipa, nyní žije s o 25 let mladší Renatou Cieslerovou, se kterou se vzali v roce 2017.

Sdílejte článek
Štítky miminko rodina porod Instagram Kateřina Kornová Jiří Korn

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.