Celebrity

6. října 2023 10:06

Josef Šťastna

Bohdalová ukončila divadelní kariéru. K velkému rozhodnutí došla po dohodě s lékaři

Jiřina Bohdalová je v nemocnici

Legendární herečka Jiřina Bohdalová (92) ukončila divadelní kariéru. K velkému rozhodnutí došla po dohodě s lékaři. O jejím kroku informovalo v pátek ráno Divadlo Na Jezerce, kde vystupovala od roku 2005.

Čas je neúprosný a zastavit ho bohužel neumí ani dvaadevadesátiletá herečka. Jiřina Bohadlová ukončila divadelní kariéru na doporučení lékařů.

„Na základě rozhodnutí paní Jiřiny Bohdalové bychom vás chtěli informovat o tom, že svou divadelní kariéru na doporučení ošetřujícího lékaře definitivně ukončila. Divadelní inscenace jsou výdejem energie i fyzické síly zcela odlišné od jednorázového natáčení pořadů/filmů a rozhodnutí paní Bohdalové v plném rozsahu chápeme,“ uvedlo divadlo v oficiálním vyjádření.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jiřina Bohdalová zná recept na dlouhověkost

Od roku 2005 legendární „Bohdalka“ vytvořila Na Jezerce řadu velkých rolí. Diváci mohli obdivovat její umění v inscenacích Lásky paní Katty, Generálka, Paní plukovníková, Setkání s Jiřinou Bohdalovou a Gin Game.

Ve filmové kariéře by vynikající herečka chtěla ještě pokračovat, pokud jí to zdravotní stav a fyzická kondice dovolí.

Sdílejte článek
Štítky lékař kariéra Jiřina Bohdalová herec Divadlo Na Jezerce Na Jezerce a.s.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.