Exner vyšetřuje a kolegové dohazují potencionální přítelkyně!

Kapitán Exner (2) – Vyšetřování vraždy krásky od hrocha

Co by si kapitán Exner počal bez svých vykutálených kolegů. Jeden se zaměřuje na fakta, druhý na lidi. Oba dva jsou ve svých oborech mistři a Exnerovi někdy nezbyde nic jiného, než se usmívat. Podívejte se na scénu z nedělního dílu Kapitána Exnera, kterého uvidíte na Primě ve 20.15.

Kapitán Exner přichází na místo činu, kde zemřela okouzlující ilustrátorka. Už na první pohled je Exnerovi jasné, že vražda u tramvajové zastávky má co dočinění s vraždou mladé ženy. Tu sice zabil hroch, ale ten měl být zavřený v kleci. Je jasné, že zabijáckého hrocha někdo vypustil do bazénu bez svolení a s jasným cílem: zabít mladou ženu.

Kolegové Vlček a Beránek se však i v takové situace dokážou pousmát a vytěžit pro vyšetřovatele Exnera pozitivum. Svědkyně, kterou by měl vyslechnout, je totiž podle všeho vzhledově dost ucházející ženou.

KDE SE MICHAL DLOUHÝ NAUČIL GALANTNOSTI? PODÍVEJTE SE NA ROZHOVOR NA iPRIMĚ.

Podívejte se na celý díl Kapitána Exnera v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.