Exner žehlí průšvih a Gabriela si kapitána dává k obědu.

Jak vyžehlit pořádný průšvih, v tom vám dokáže zcela jistě poradit kapitán Exner. Ten má u Gabriely už tolik vroubků, že dochází trpělivost i jí. Podívejte se na ukázku z nedělního Kapitána Exnera.

Kapitán Exner nemá úplně čisté svědomí, co se týče jeho femme fatale zubařky Gabriely. Už dlouho vyšetřuje případ zavražděné archeoložky za Prahou a do hlavního města se dostane málokdy.

Tak mu musí zavolat Gabriela s výčitkou v hlase, aby se Exner zapálený do vyšetřování konečně chytil za hlavu. Jenže omluvy přes telefon nestačí. A tak Exner musí přijít k "Mohamedovi" a to s pořádnou omluvou. Jak je zvykem, galantní a elegantní Exner nemůže přijít jen tak. Od okouzlujícího muže se přece očekává víc.

Podívejte se na to, jak kapitán Exner umí "žehlit". VIDEO NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKU

Co dalšího uvidíte v Exnerovi tuto neděli?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.