Exner žehlí průšvih a Gabriela si kapitána dává k obědu.

Jak vyžehlit pořádný průšvih, v tom vám dokáže zcela jistě poradit kapitán Exner. Ten má u Gabriely už tolik vroubků, že dochází trpělivost i jí. Podívejte se na ukázku z nedělního Kapitána Exnera.

Kapitán Exner nemá úplně čisté svědomí, co se týče jeho femme fatale zubařky Gabriely. Už dlouho vyšetřuje případ zavražděné archeoložky za Prahou a do hlavního města se dostane málokdy.

Tak mu musí zavolat Gabriela s výčitkou v hlase, aby se Exner zapálený do vyšetřování konečně chytil za hlavu. Jenže omluvy přes telefon nestačí. A tak Exner musí přijít k "Mohamedovi" a to s pořádnou omluvou. Jak je zvykem, galantní a elegantní Exner nemůže přijít jen tak. Od okouzlujícího muže se přece očekává víc.

Podívejte se na to, jak kapitán Exner umí "žehlit". VIDEO NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKU

Co dalšího uvidíte v Exnerovi tuto neděli?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.