To jste ještě neviděli: Kapitán Exner žárlí na ženu!

Kapitán Exner (9) – Exner žárlí

I muži umějí udělat pasivně agresivní scénu, která by si zasloužila Oscara. Podívejte se na Kapitána Exnera, který se tak trochu nemůže smířit s tím, že Gabriela má jiného. Musíme vás upozornit, že Exner je u žárlivé scény elegantní. Podívejte se exkluzivně na video z nedělního dílu.

Kapitán Exner se dozvěděl o tom, že Gabriela má kromě jeho ještě jiného muže. Je překvapen a možná i zklamán, ale nemůže to dát najevo. Proč? Protože Gabriele nikdy nic oficiálně neslíbil. Gabriela je tolerantní partnerka, ale posledních pár dílů můžeme pozorovat, že se Exnera straní, nebo se mu snaží připomínat, že vůbec existuje. Exner se vždy taktně omluví pugetem květin a šampaňským.

To ale většině žen nestačí. I Gabriela potřebuje někoho, kdo s ní bude trávit čas, což její malíř splňuje. A dokonce je Gabrielou a její krásou zcela posedlý.

Jelikož však Exner nemůže ztropit žádnou žárlivou scénu, snaží se alespoň vypadat tak, že je nad věcí. Podle pohledu Gabriely se mu to ale příliš nedaří.

Podívejte se sami na další scénu z nedělního Kapitána Exnera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.