Kapitán Exner bude vyšetřovat případ zavražděného vědce

Co uvidíte ve slavném případu Kapitána Exnera Ve znamení lyry? Podívejte se už tuto neděli na opakování seriálu Kapitán Exner. V jednom dílu najdete příběh dvou epizod, tedy i usvědčeného vraha!

Po cvičných střelbách zůstane na vojenském tankodromu mrtvý muž. Ale jak se brzo ukáže, s vojenským cvičením má jeho smrt jen málo společného. Uplyne krátká doba do další vraždy, ke které je přizván i sám kapitán Exner. Ten se v lese na místě činu, kde je nalezen kolega první oběti, potkává se svým bývalým spolužákem z vysoké školy, kterého si zahrál Jiří Langmajer.

SLEDUJTE KAPITÁNA EXNERA ONLINE

Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

Detektivní seriál (2017)

Hrají: Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Jitka Čvančarová, Jiří Langmajer, VLaďka Erbová, Martin Kraus, Markéta Hrubešová, Pavla Tomicová, Monika Timková, Roman Štolpa a další.

Režie: Ivan Pokorný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.