Kapitán Exner bude vyšetřovat případ zavražděného vědce

Co uvidíte ve slavném případu Kapitána Exnera Ve znamení lyry? Podívejte se už tuto neděli na opakování seriálu Kapitán Exner. V jednom dílu najdete příběh dvou epizod, tedy i usvědčeného vraha!

Po cvičných střelbách zůstane na vojenském tankodromu mrtvý muž. Ale jak se brzo ukáže, s vojenským cvičením má jeho smrt jen málo společného. Uplyne krátká doba do další vraždy, ke které je přizván i sám kapitán Exner. Ten se v lese na místě činu, kde je nalezen kolega první oběti, potkává se svým bývalým spolužákem z vysoké školy, kterého si zahrál Jiří Langmajer.

SLEDUJTE KAPITÁNA EXNERA ONLINE

Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

Detektivní seriál (2017)

Hrají: Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Jitka Čvančarová, Jiří Langmajer, VLaďka Erbová, Martin Kraus, Markéta Hrubešová, Pavla Tomicová, Monika Timková, Roman Štolpa a další.

Režie: Ivan Pokorný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.