Kapitán Exner pokračuje ve vyšetřování případu Znamení lyry

Kapitán Exner (8) - upoutávka

Už v neděli večer uvidíte pokračování vyšetřování případu dvou vražd na vojenském cvičišti. Jednalo se o špionáž, nebo jen vyřizování osobních účtů? To se dozvíte v neděli ve 20.15 na Primě!

V neděli večer se můžete těšit na vyřešení případu Znamená lyry, kterou má na starosti Kapitán Exner.

Nedělní Kapitán Exner objevuje vztahy na tajném pracovišti

Co uvidíte už v neděli? Případ začínal nálezem mrtvého těla na vojenském cvičišti, kde v tu dobu neměl být přítomný žádný lidský faktor. Oběť to moc dobře věděla. Co pohledávala na tak nebezpečném místě? Kapitán Exner se jako civilní vyšetřovatel potká s vyšetřovatelem armádním, svým bývalým zarputilým spolužákem z vysoké školy (hraje Jiří Langmajer). Na krku má však zanedlouho oběť další, muže, který se snažil vyšetřit vraždu svého dobrého kamaráda sám. Stál někomu v cestě? Vražda má vypadat jako nehoda, první analýzy u odborníku však napovídají, že to byla jasná vražda.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU, KDY SE ODROVNALI I SAMOTNÍ HERCI!

EXNER MÁ VÁŽNÉHO SOKA V LÁSCE. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

EXNER FLIRTUJE BĚHEM VYŠETŘOVÁNÍ S KRÁSNOU BLONDÝNOU

Jak bude Kapitán Exner pokračovat ve vyšetřování tajných složek dál? Případ se zamotává a kapitán zjišťuje, že ani v Praze není vše v pořádku. Jeho krásná Gabriela začíná být poněkud odtažitá. Děje se něco?

Podívejte se na Kapitána Exnera už v neděli ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.