Kapitán Exner vyšetřuje smrt slavného herce

V neděli uvidíte další kriminální případ kapitána Exnera. Tentokrát se jedná o vztahy v hereckém prostředí, které jsou dosti spletité. Druhé opakování Kapitána Exnera znovu spojuje dva díly dohromady. V neděli ve 20.15 večer se tak můžete těšit na rozřešení celého případu.

Kapitán Exner má na stole další případ

Kapitán Exner se v podstatě nezastaví, vypadá to, že v Praze se vraždí pořád. Momentálně má na stole případ, u kterého bude muset vyřešit podivný manželský svazek bohémského herce.

V jednom z pražských antikvariátů je parašutistickým útokem nožem zavražděn slavný herec Boris Materna. Jsou příčinou jeho násilné smrti peníze nebo neuspořádané vztahy? Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy s elegancí.

Už teď vám můžeme napovědět, že u jedné vraždy slavného herce rozhodně nezůstane. Vrah, jenž umí chmat, kteří se učili kdysi parašutisté, řádí dál. Obětí bude víc a v případu se začínají vztahy svědků nebezpečně zaplétat.

Kapitán Exner společně se svými kolegy Beránkem a Vlčkem se pokusí přijít motivu vraždy na kloub.

A jak pokračuje Exner se svou zubařkou? To uvidíte už v neděli na Primě ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.