Kapitán Exner vyšetřuje smrt slavného herce

V neděli uvidíte další kriminální případ kapitána Exnera. Tentokrát se jedná o vztahy v hereckém prostředí, které jsou dosti spletité. Druhé opakování Kapitána Exnera znovu spojuje dva díly dohromady. V neděli ve 20.15 večer se tak můžete těšit na rozřešení celého případu.

Kapitán Exner má na stole další případ

Kapitán Exner se v podstatě nezastaví, vypadá to, že v Praze se vraždí pořád. Momentálně má na stole případ, u kterého bude muset vyřešit podivný manželský svazek bohémského herce.

V jednom z pražských antikvariátů je parašutistickým útokem nožem zavražděn slavný herec Boris Materna. Jsou příčinou jeho násilné smrti peníze nebo neuspořádané vztahy? Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy s elegancí.

Už teď vám můžeme napovědět, že u jedné vraždy slavného herce rozhodně nezůstane. Vrah, jenž umí chmat, kteří se učili kdysi parašutisté, řádí dál. Obětí bude víc a v případu se začínají vztahy svědků nebezpečně zaplétat.

Kapitán Exner společně se svými kolegy Beránkem a Vlčkem se pokusí přijít motivu vraždy na kloub.

A jak pokračuje Exner se svou zubařkou? To uvidíte už v neděli na Primě ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.