Miroslav Donutil jako lékař ve výslužbě v neděli s kapitánem Exnerem pobaví

Kapitán Exner (11) – Miroslav Donutil jako vtipný lékař

V každém dílu Kapitána Exnera můžete vidět herecké hvězdy první velikosti. Tentokrát si cynického lékaře zahrál Miroslav Donutil, který si Exnera spletl s běžným pacientem. Podívejte se na ukázku z nedělního dílu!

Co uvidíte v neděli na Primě v Kapitánovi Exnerovi?

Kapitán Exner během vyšetřování smrti mladého muže zjišťuje, že v rodině lékářů bude mít opravdu náročnou roli. Setkává se s nepřijetím a cynismem. První vážný rozhovor má s lékařem, kterého hraje Miroslav Donutil.

Ten Exnera jako pacienta nechce vůbec přijmout a se sestrou si vymění několik vtipných hlášek. Postarší lékař, jenž má "odkrouceno" nevěří, že by smrt mladého muže s mentální poruchou měla být zaviněna někým cizím. Mrtvého ohledal a bylo jasně vidět, že jde pouze o nešťastnou náhodu. Proč vyšetřuje Exner tento případ jako vraždu moc nechápe ani zbytek rodiny.

GABRIELA SE K EXNEROVI VRÁTILA, ALE MÁ K NĚMU PROSBU. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

MAREK VAŠUT PODÁVÁ INFORMACI O STAVU OBĚTI. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Podívejte se na ukázku z nedělní Kapitána Exnera, kterého uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.