Na Kapitána Exnera nemohli vybrat nikoho lepšího, tvrdí Lucie Vondráčková o Michalovi Dlouhém

Kapitán Exner – rozhovor s Lucií Vondráčkovou

Lucii Vondráčkovou a Michala Dlouhé nepojí jen společná seriálová role v Kapitánovi Exnerovi, kde je uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Primě. Jak nahlíží Lucie Vondráčková po letech na svého bývalého partnera? Podívejte se na rozhovor.

Lucie Vondráčková si v pátém a šestém dílu Kapitána Exnera zahraje pohlednou, ale mírně utrápenou archeoložku. Nejenže ukradli její objev (několik tisíc denárů), ale zabili i její studentku, která objev měla hlídat.

Zda patří vražda a krádež dohromady, je na první pohled jasné, na ten druhý už tolik ne. A to bude vyšetřovat kapitán Exner. Představitel Exnera si roli užívá na první pohled, to vidí i Lucie Vondráčková. Dokonce nám v rozhovoru prozradila, že je Michal Dlouhý vlastně celý takový kapitán Exner. Je pravda, že charismatický herec a jeho galantnost k ženám je známá.

Michal Dlouhý nám v rozhovoru prozradil, od koho se galantnost k ženám naučil. Podívejte se na rozhovor.

A pokud chcete vidět společnou scénu Michala Dlouhého a Lucie Vondráčkové, exkluzivně máte tu možnost podívat se už teď TADY


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.