Nový seriál Kapitán Exner: Poznejte čtyři nejdůležitější postavy seriálu

Už v sobotu 26.8. ve 20.15 se můžete těšit na exkluzivní premiéru nového detektivního seriálu s hrdinou, kterého všichni moc dobře známe. Kapitána Exnera už zpodobnily herecké legendy jako Jiří Kodet a Petr Kostka. V nových příbězích Kapitána Exnera vystupuje charismatický Michal Dlouhý. Poznejte lépe jeho kapitána Exnera a další tři důležité postavy v jeho životě, jenž se nudě rozhodně nepodobá.

Nový seriál televize Prima už v sobotu 26.8. a následně v neděli 27.8. nabídne nabídne divákům dva premiérové díly a hlavně vynikající herecké obsazení.

Titulní role se ujal Michal Dlouhý, postavu doktorky Steinové ztvárňuje Vica Kerekes. Dvojici Exnerových podřízených, poručíků Beránka a Vlčka, hrají David Novotný a Jan Vondráček. Patologa Arnošta Bubleho hraje Arnošt Goldflam.

Během dvanácti večerů se divákům představí postupně šest nově zfilmovaných klasických detektivních příběhů s kapitánem Exnerem v hlavní roli. Budou to: Osamělý mrtvý muž, Poslední pád mistra Materny, Denár v dívčí dlani, Znamení lyry, Na dosah ruky a Bláznova smrt.

Prožijte víkend 26.8. a 27.8. s Kapitánem Exnerem na Primě ve 20.15!

KAPITÁN JUDr. MICHAL EXNER – Michal Dlouhý

Kapitán Michal Exner nepatří mezi představitele drsné kriminalistické školy. Jeho síla je ve schopnosti precizně shromáždit důkazy, pochopit způsob myšlení pachatele a díky přesně cíleným výslechům ho také usvědčit. V tom mu dokonale asistují poručíci Beránek a Vlček. I volný čas tráví Exner svérázně, nejčastěji poslechem hudby nebo ve společnosti nějaké krásné ženy. Nejčastěji MUDr. Gabriely Steinové, nejčastěji, ale ne vždy. Kapitán Exner je navíc esencí dobrého vkusu, což není synonymem drahého, rozhodně ale nepřekvapí, že i proto si ho ženy téměř bez výjimky všimnou.

PORUČÍK VLČEK – Jan Vondráček

Poručík Vlček nedosahuje ani zdaleka Exnerových parametrů elegance, ale bez jeho schopnosti shánět důležité informace, analyzovat údaje a překvapovat nečekanými závěry by se kapitán mohl často dostávat do úzkých. Oproti žoviálnímu Beránkovi, působí Vlček občas jako dobře naprogramovaný stroj, který má vždy tu správnou informaci.

POZNEJTE LÉPE DVA KOLEGY KAPITÁNA EXNERA

PORUČÍK BERÁNEK – David Novotný

Poručík Beránek působí jako nenucený sympaťák, který má rád dobré jídlo, dobré pivo a s každým se rád pobaví. To se ovšem nejednomu podezřelému vymstí, protože z něj Beránek dokáže dostat víc informací než by dotyčný rád. Zatímco Vlček je pro Exnera zdrojem exaktních informací, Beránek je pro něj zdrojem postřehů o lidech – tedy dokonalá kombinace.

MUDr. GABRIELA STEINOVÁ – Vica Kerekes

Stejně jako je kapitán Exner nezávislý muž, je doktorka Steinová nezávislá žena. Jejich životy se neustále proplétají, jsou k sobě neustále přitahováni, což ale nevylučuje drobné odbočky. A tak se na scéně objeví archeoložka Hodačová či krásná profesorka francouzské literatury Eichová… a časem jako jejich protipól bohémský malíř Selický… Nakonec se vždycky ukáže, že nejvíc to jiskří právě a jedině mezi Exnerem a Steinovou – ale bez touhy toho druhého pevně připoutat…

JAKÁ BUDE VICA KEREKES JAKO OSUDOVÁ ŽENA KAPITÁNA EXNERA?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.