Poručík Vlček vědecky vysvětluje fakta o smrti oběti. Beránek překládá!

Kapitán Exner (5) – Vlček je v ráži

Poručík Vlček, kolega kapitána Exnera je známý tím, že miluje přesná fakta. Věda je jeho život, což jeho druhého kolegu Beránka, jenž má naopak rád lidi, někdy dost vytáčí. Podívejte se na vtipnou scénku z nedělního kapitána Exnera. Jeho nový případ uvidíte na Primě tuto neděli ve 20.15!

Vlček zkrátka miluje vědu a na jeho vyšetřovacích technikách je to dost znát. Kromě přesných čísel uslyšíte i odborné výrazy a definice, které se vás dotknou ve chvíli, kdy se objevíte na akademické kriminalistické půdě.

Lidový Beránek se však vždycky pobaví, když udivenému a pobavenému Exnerovi zároveň může všechno překládat do jazyka obyčejných lidí.

Chcete se dozvědět něco víc o dvojici Vlček a Beránek? Podívejte se na rozhovor.

Chcete vidět další vtipnou scénku v rámci dvojice Vlček a Beránek? Podívejte se TADY

O co v pátém dílu Kapitána Exnera jde?

Během nědělního večera Kapitán Exner zavítá do světa českých archeologických nálezů. Do osobitého světa archeologů přivede pražského detektiva potřeba vyřešit otázku, kdo zavraždil dívku, která hlídala vzácný nález obsahující několik tisíc denárů.

Sledujte Kapitána Exnera na Primě ve 20. 15 už tuto neděli!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.