Stráví Exner noc s krásnou učitelkou?

Kapitán Exner (3) - výslech učitelky francouzštiny

Kapitán Exner vyšetřuje případ smrti slavného herce Borise Materny. Jedna ze svědkyň případu je i krásná učitelka francouzštiny, která je ze smrti člověka dost rozrušená. A jelikož je Exner gentleman...

Kapitán Exner vyšetřuje podivnou vraždu slavného herce, která se stala v antikvariátu. Jednou ze svědkyní je i krásná učitelka cizích jazyků. Exner s ní potřebuje mluvit a vyslechnout ji, ačkoliv už jsou pozdní večerní hodiny.

Svědkyně vraždy totiž zná nejen herce, ale i další oběť vraha, jenž vraždí parašutistickým chvatem. Rozrušená učitelka chce, aby s ní Exner zůstal přes noc.

Zůstane?

Kapitán Exner má ve svém hledáčku úplně jinou ženu, už v prvním dílu jste mohli sledovat, jak se seznámil s krásnou zubařkou Gabrielou. S tou se setkává i na začátku celého dílu.

Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělního dílu Kapitána Exnera, kterého můžete sledovat ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.