Stráví Exner noc s krásnou učitelkou?

Kapitán Exner (3) - výslech učitelky francouzštiny

Kapitán Exner vyšetřuje případ smrti slavného herce Borise Materny. Jedna ze svědkyň případu je i krásná učitelka francouzštiny, která je ze smrti člověka dost rozrušená. A jelikož je Exner gentleman...

Kapitán Exner vyšetřuje podivnou vraždu slavného herce, která se stala v antikvariátu. Jednou ze svědkyní je i krásná učitelka cizích jazyků. Exner s ní potřebuje mluvit a vyslechnout ji, ačkoliv už jsou pozdní večerní hodiny.

Svědkyně vraždy totiž zná nejen herce, ale i další oběť vraha, jenž vraždí parašutistickým chvatem. Rozrušená učitelka chce, aby s ní Exner zůstal přes noc.

Zůstane?

Kapitán Exner má ve svém hledáčku úplně jinou ženu, už v prvním dílu jste mohli sledovat, jak se seznámil s krásnou zubařkou Gabrielou. S tou se setkává i na začátku celého dílu.

Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělního dílu Kapitána Exnera, kterého můžete sledovat ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.