Toto jsou situace, do kterých se moc policistům nechce. Stejně jako Exnerovi!

Při vyšetřování smrti studentky archeologie musí celý tým Exnera zůstat za Prahou. Během odpoledního oběda si Exner se svými kolegy shrnuje fakta. A vypadá to, že Exner bude muset jet vyšetřovat do strip baru!

Beránek a Vlček je dvojka k pohledání, Exner se vrací z jednoho vyšetřování, zatímco oni pro něj schraňují další informace, které získali během jejich rozhovorů se svědky. Vypadá to, že se něco rýsuje. V životě zavražděné studentky totiž byl jeden zásadní muž. Studentka s ním čekala dítě.

A tak to vypadá, že Exner bude muset zajet do podniku, kam správný policista nikdy nezavítá. Strip bar je místo, kde bude muset vyslechnout dalšího svědka ohledně případu vraždy mladé archeoložky. A na Beránka s Vlčkem zase padnou nudní svědci!

VIDEO NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKU.

Chcete vědět, kdo je další podezřelý? PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ SCÉNU TADY.

Co dalšího uvidíte v nedělním Kapitánovi Exnerovi?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.