U této scény se odbourali i samotní herci Kapitána Exnera! Kdo čůral do kašny?

Kapitán Exner (8) – čůrání do kašny

Natáčení a lehký humor postav vyšetřovatelů Vlčka a Beránka někdy zkrátka přinese hodně veselé momenty i před kamerou. Třeba ve chvíli, kdy Vlček mapuje poslední momenty druhé oběti.

Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělního dílu Kapitána Exnera, kdy se samotní herci během vtipné scény viditelně odbourali taky.

Herec David Novotný alias Beránek si tuto scénu nejspíš opravdu užil. Těšte se v neděli i na dohru a skvělou hlášku Exnera, kterou uvidíte už v neděli. Teď pro vás máme část scény, která je zkrátka opravdu vtipná!

Co řeší Kapitán Exner v neděli?

Případ začínal nálezem mrtvého těla na vojenském cvičišti, kde v tu dobu neměl být přítomný žádný člověk. Oběť to moc dobře věděla. Co pohledávala na tak nebezpečném místě? Kapitán Exner se jako civilní vyšetřovatel potká s vyšetřovatelem armádním, svým bývalým zarputilým spolužákem z vysoké školy (hraje Jiří Langmajer). Na krku má však zanedlouho oběť další, muže, který se snažil vyšetřit vraždu svého dobrého kamaráda sám. Stál někomu v cestě? Vražda má vypadat jako nehoda, první analýzy odborníků však napovídají, že to byla jasná vražda.

Jak bude Kapitán Exner pokračovat ve vyšetřování tajných složek dál? Případ se zamotává a kapitán zjišťuje, že ani v Praze není vše v pořádku. Jeho krásná Gabriela začíná být poněkud odtažitá. Děje se něco?

Sledujte Kapitána Exnera na Primě v neděli ve 20.15!

Sdílejte článek