Za mlada jsi byla do světa a tvoje ucho dali k ledu. Poznali byste, Kdo je kdo?

Kdo je kdo? Na to se ptáme společně s Petrem Vondráčkem ve stejnojmenném zábavném pořadu každý čtvrtek ve 21.30. Tentokrát naše celebritózní soutěžící navštíví režisér, herec a v současné době i moderátor Jakub Kohák. A bude o zábavu postaráno.

Soutěžící v hvězdné sestavě Těžkého Pokondra, Dany Morávkové, Alice Bendové a Jakub Kohák a Aleš Háma. A jako vždycky budou hádat další známé či neznámé osobnosti. Alice Bendová si vysloužila skvělou postavu, kterou měla uhodnout. Perfektní nápověda s Točníkem jí měla napovědět jednoho z nejslavnějších Čechů, Járu Cimrmana. Alici ovšem nápověda úplně netrkla.

I když se Alici nedařilo uhodnout svou postavu, pomohla vždy zmatenému Jakubovi Kohákovi, který dostal tyto nápovědy:

"Za mlada jsi byla do světa." Tuto nápovědu Jakub příliš neocenil: "Jako každá!"

Daleko zajímavější nápověda ovšem následovala: "Tvoje ucho dali k ledu." Nápověda tak narážela na slavný film Ucho, který ležel celé období komunismu v trezoru. Snímek se stal o to slavnější, že zachycuje reálné manžele Jiřinu Bohdalovou a Radoslava Brzbohatého, kteří byli nejen v dramatu pojednávajícím o praktikách komunistické STB skoro v rozvodovém řízení.

A Jakub Kohák? Když mu soutěžící odsouhlasili, že hádané postavě táhne na osmdesát let, vzpomněl si jedině na Helenu Vondráčkovou. A pak se s úsměvem omluvil Martinovi Michalovi. O koho myslíte, že se jednalo?

Podívejte se na Primu ve 21.30, kdy uvidíte zábavný pořad Kdo je kdo? Tentokrát okořeněný novými soutěžícími Jakubem Kohákem a Alešem Hámou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.