Geislerová, Koleník a Fialová. Nový seriál o vztazích Kdyby bylo kdyby uvidíte na Prima LOVE

Kdyby bylo kdyby – Láska, sex a štěstí (1) - upoutávka

Životní osudy tří různorodých manželských párů z rozdílných společenských vrstev se proplétají rodinnými, přátelskými a mileneckými vztahy a vazbami. Jejich touhy a tajemství se den za dnem postupně odkrývají. Sledujte slovenský seriál se známými hereckými jmény.

Každý jsme nějaký. A každý jsme jiný. Ale vždy máme něco společného… Hlavními hrdiny seriálu Kdyby bylo kdyby jsou tři manželské páry z různých společenských sfér. Igor (Ján Koleník) a Adéla (Zuzana Fialová) nemají děti a žijí idylický život v domě s výhledem na celou Bratislavu. Užívají si peníze, které vydělali ne vždy poctivým způsobem. Tomáš (Roman Luknár) a Ingrid (Diana Mórová) mají šestnáctiletou dceru Mirku (Kristína Svarinská), krásný byt a slušnou práci. Nemají se úplně špatně, přesto jim něco chybí. Monika (Anna Geislerová) a Honza (Marián Miezga) mají tři děti, jsou s nimi natěsnaní v malém bytě a neustále se hádají. Osudy manželských dvojic se vzájemně proplétají. Na první pohled odlišné životy jsou ve skutečnosti úzce propletené rodinnými, přátelskými a mileneckými vztahy a vazbami. Jejich touhy a tajemství se den za dnem postupně odkrývají.

Poznejte 7 zajímavostí ze seriálu

Jednotlivé epizody seriálu na sebe navazují jenom volně. Každá tvoří uzavřený příběh a zachycuje jeden den v životě hlavních hrdinů.

Díky vysokému rozpočtu na natáčení jde o jeden z nejdražších slovenských seriálů.

V jedné z vedlejších rolí nechybí ani Tomáš Hanák jako gynekolog, který zajímavým způsobem zasáhne do vztahu Tomáše a Ingrid.

Kapela U3, kterou mají bratři Tomáš a Jano, vystupuje jako revival slavné skupiny U2. V seriálu se proto často objevují její dobře známé hity.

Seriál Kdyby bylo kdyby je snímaný stejným způsobem jako film. Natáčelo se výhradně v exteriérech nebo skutečných interiérech. Ani jeden záběr nevznikl ve studiu.

Natáčelo se špičkovými digitálními kamerami RED.

Název Kdyby bylo kdyby byl původně jenom pracovní. Uvažovalo se o názvu S tebou, bez tebe. Ale původní pracovní název se nakonec natolik vžil, že už zůstal.

Sledujte první díl slovenského seriálu Kdyby bylo kdyby – Láska, sex a štěstí ve čtvrtek ve 22.00 na Prima LOVE. Kdyby bylo kdyby můžete na Prima LOVE sledovat od úterý do čtvrtka!

Seriál můžete sledovat i online po televizním odvysílání na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.