Celebrity

12. září 2023 14:00

redakce Prima Ženy

Kovy řekl ano společnému životu s Mírou Romanivem. Pochlubil se fotkou prstýnku

Úspěšný youtuber Kovy tvoří pár se stylistou Mírou Romanivem od roku 2019. Přestože nechtějí sdílet každý moment společného života, občas se na sociálních sítích pochlubí střípky z cest nebo z akcí s přáteli. Nyní fanoušky informovali o velkém kroku v jejich vztahu, Kovy dostal zásnubní prstýnek.

Youtuber Kovy si díky svým úspěchům vybudoval vlastní studio a pravidelně probírá aktuální společenská témata včetně politiky či odvrácené strany sociálních sítí. V knize Ovšem vydané na podzim 2017 veřejně přihlásil k homosexuální orientaci. Od roku 2019 je jeho partnerem stylista Miroslav Romaniv, který obléká i mnohé známé tváře. Úspěšný pár šíří pozitivní energii kdekoliv, kde se objeví, a má velkou základnu fanoušků.

Přečtěte si také: Youtuber Kovy přiznal domácí přezdívky. Je synem Ježka s Bobešem, bratrovi říkají Bobr

Jen o den dříve, než se pár pochlubil fotkou s prstýnkem, Kovy oslavil 27. narozeniny. Je tedy možné, že jeho předání proběhlo právě při této příležitosti. „Mám lásku, štěstí, zdraví a uvědomuju si, že to není samozřejmé, že každého takového dne, týdne, roku si musíme vážit. Posílám vám všem velkou pusu, objetí, nebo casual bro-fist. A děkuju! 27 and show must go on!“ napsal Kovy ke svému narozeninovému příspěvku na Instagramu.

S Mírou Romanivem si rozumí i po pracovní stránce a vzájemně se doplňují, jak před rokem uvedli pro časopis Marianne. „Pomáháme si, když třeba Kája potřebuje obléknout na nějakou akci nebo focení, já zas využívám jeho schopností, když je nutné něco nafotit, natočit nebo sestříhat. Snažíme se využít našich dovedností,“ řekl Miroslav.

Je otázkou, jestli se Kovy a Míra budou chtít veřejně podělit i o další podrobnosti ohledně posunutí svého vztahu na další úroveň, například jak předání prstýnku proběhlo nebo jaké jsou jejich další plány.

Podívejte se také, co před časem Kovy prozradil v 7 pádech Honzy Dědka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.