Móda a krása

14. března 2021 06:00

Petra Kloidová

Módní proměny Ivy Kubelkové: Sází na výstřih, ale i na jednoduchou eleganci

První vicemiss roku 1996 ušla dlouhou cestu. Iva Kubelková je žena mnoha rolí, její módní styl se ale zásadně neproměňuje. Vždy sázela na eleganci. Vulgární outfity, které by její dokonalá postava klidně snesla, nechává pro jiné. Jak se obléká moderátorka, modelka a zpěvačka Iva Kubelková? Podívejte se do fotogalerie na její módní proměny.

Tmavooká brunetka výrazně zaujala publikum už během výhry v Miss v roce 1996. Ačkoliv se v té době hodně debatovalo nad „objektivní“ krásou zvolených miss, existovalo jen málo lidí, kteří by zpochybňovali právě Ivu Kubelkovou. Kubelková také pro mnohé představuje určitou sentimentalitu devadesátých let. Dva roky chodila s Jaromírem Jágrem. A jak se nedávno ukázalo v početných komentářích pod článkem, pořád je podle většiny Čechů jeho ideálním protějškem.

Z pohodlných mikin do elegantních kousků

Iva ale dokázala, že její předností není jen krása. Poměrně krátce poté, co se věnovala modelingu, se rozhodla pro změnu profese a vydala se na dráhu moderátorky. Jak sama říká, u nich v rodině se toho nebojí: „Když si to promítnu, tak jsme já, moje maminka, babička a co si pamatuji vlastně i prababička hodně praktické ženy, schopné hodně si zařídit a hodně udělat. Rozhodně nejsme ten typ ženy, která čeká, až jí někdo pomůže,“ prozradila Iva Kubelková v rozhovoru pro Prima Ženy.

Pravidelně ji už několik let můžete vídat v pořadu Jak se staví sen nebo v Showtime na CNN Prima News. V pořadu, kde se hlavně rekonstruuje, Iva často obléká pohodlné mikiny, slim džíny a kozačky těsně pod kolena, hlavně bez podpatků. Terény na staveništích bývají náročné, tak si Iva na elegantním vzhledu nezakládá, oblečení volí podle příležitosti.

I glamour outfity musí být jednoduché

Když ale pravidelně zve diváky do světa showbyznysu, její outfity se promění v elegantní a odvážné. Nikdy na ní asi neuvidíme velké vzory, prostota a jednoduchost její postavě sluší nejvíce. Barvy, jako je černá, bílá nebo rudá, střídá oblíbená meruňková. Jednoduchý model podtrhne vždy výrazný detail, který je u elegantních modelů potřeba.

Živé přenosy pořadu o zajímavých osobnostech české scény si užívá: „Showtime krásně dokresluje kruh, který se, věřím, objevuje i na mé desce. Kruh, který mapuje celistvost ženy. Ten pořad je kus toho, co my ženy také máme v sobě. Moment, kdy nehloubáme. Moment, kdy chceme tak jako hezky pobýt v lesku a nic moc neřešit. Odlehčeně si tak jako jenom poslechnout o tom, jak se kdo má. A pro mě je ideální, že o tom mluví jiní a já ‚jen‘ uvádím. Živý přenos je pro mě navíc adrenalin,“ říká moderátorka, která nedávno vydala i vlastní album.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.