Chcete si letní krásu udržet co nejdéle? Pak na péči jděte chytře. Máme pro vás tipy

Pokud jste se během léta hodně pohybovala na slunci a čerstvém vzduchu, je na čase nasadit pomocníky, kteří vás zbaví projevů stárnutí, vyživí pokožku a zanechají ji dlouhodobě odpočinutou a svěží. Už je máte na svém toaletním stolku?

Jistě si během léta chcete užívat slunečních paprsků, pobytu v přírodě a letních sportů. Jenže vaše pokožka je při tak enormní zátěži velmi namáhána a zaslouží si tedy v průběhu horkých letních dní speciální péči. Nejlepší způsob ochrany a obnovy pokožky před poškozením sluncem je prevence, tedy používání přípravků, které už samy o sobě poškození epidermis zabraňují. Jistě víte, že existují opalovací krémy. Vyzkoušejte ale 3D ochranu před poškozením UVA, UVB a IR paprsky a užívejte si i podzimního slunce bez dalších rizik a uchovejte si během opalování mladistvost pokožky. Externí obrana zachycuje všechny volné radikály vznikající slunečním zářením, následně lze také opravit poškozené buňky pokožky a v neposlední řadě je potřeba pleti dodat kompletní revitalizační a hydratační ošetření proti stárnutí. Jaká to jsou?

  • Antiageing SUN Serum

Obsahuje jasmínový komplex, posiluje přirozený obranný systém pokožky proti volným radikálům tím, že podporuje syntézu katalázy a glutathionu (dva klíčové prvky fyziologických mechanismů buněčné obrany), zachycuje volné radikály z různých UVA, UVB a IR paprsků, zabraňuje dekonstruktivní oxidaci podpůrných proteinů DNA a buněčných membrán, pomáhá omezovat zánětlivé jevy. Dále pak B21 Bio-Energic Komplex poskytuje energii potřebnou k opravě, zajišťuje optimální hydrataci a kompenzuje suchost pokožky po dlouhodobé expozici. Regeneruje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Vitamínový komplex obsahuje B1, B2, B12, B5 a PP a podílí se na regeneraci epidermis. Revitalizuje, zlepšuje a napravuje kožní bariéru s viditelným výsledkem. Tím je hydratovaná a revitalizovaná pokožka, která září. Tento Komplex je skvělé nanést pod ochranný krém nebo každodenní péči o pleť.

  • Supradoses Ošetření na míru

Toužíte po ošetření na míru, které přesně pokryje to, čeho se vaší pokožce nedostává? Pak sáhněte po Supradoses Ošetření na míru. Vyberte si ze šesti variant, které prospějí vaší pleti. Pro nápravu letní iritace je skvělá ampulka s kyselinou hyaluronovou. Ta hraje v hydrataci zásadní roli. Koncentrát inspirovaný injekční technikou proti stárnutí hydratuje pokožku do hloubky, obnovuje pružnost a komfort. Koncentrace účinné látky je v přípravku měřena s farmaceutickou přesností a pro maximální účinnost přináší 0,40 mg účinné složky v každé kapce. Tento přípravek je vhodné aplikovat vždy, když je pokožka podrážděná – v létě, když je horko, ale také v zimě nebo při změnách ročních období. Případně si zvolte OMEGA 3 & 6 61 mg. Omega 3 a 6 jsou esenciální mastné kyseliny, které tělo samo nedokáže produkovat. Tyto složky buněk kůže jsou rozhodující pro pružnost. Vyživující koncentrát opravuje a restrukturalizuje epidermis. Poskytuje okamžitou úlevu a obnovuje pružnost a hladkost pro všechny typy pleti. Opět je měřena koncentrace účinné látky v séru s farmaceutickou přesností pro maximální účinnost a poskytuje 0,16 mg účinné složky v každé kapce. Ideální je koncentrát aplikovat večer, zejména na suchou a poškozenou pokožku. Koncentráty lze aplikovat pod krém a další přípravky nebo jednoduše přimíchat do vašeho oblíbeného krému.

Nezapomínejte ani na zbytek těla

Nejen obličej, ale také vaše tělo potřebuje příslušnou péči. Jak si sestavit kombinaci přípravků, které pleť omladí, hydratují a dodají jí vše pro dokonalou pružnost, hebkost a zdraví?

  • Rich and Ultra Comfort Cream

Tento bohatý a hedvábný krém se svůdnou texturou oživuje i nejsušší a nejvíce stresovanou pokožku a napnutou pleť. Obsahuje aktivní látky: Hydratační chondruscrispus (mořská řasa) pro opravu a vyživení. Slunečnicové ceramidy, vyživující bambucké máslo, mahuu, mango a kakao. Chrání před vlivy počasí a při dlouhodobé aplikaci poskytuje dokonalý komfort. Výsledkem je jemná, pružná a příjemná pokožka v kondici.

  • Intense Hydration Fluid

Bestseller značky Orlane, který milují nejen ženy, ale také muži. Díky lehounké fluidní textuře, která nezanechává stopy, jen přináší rozjasnění pleti, dodá jí mladistvého vzhledu a pružnosti. S elegantním dávkovačem se hodí také do mužské koupelny. Ideální je taktéž jako zklidňující přípravek po opalování.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.