zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Toužíte mít krásné a husté vlasy? Pomůže vám cibule!

Červená cibule udělá s vašimi vlasy zázraky
Autor: ilustrační foto/thinkstockphotos.com Červená cibule udělá s vašimi vlasy zázraky
pruchol , Vydáno: 29.09.2018
Téměř každou ženu trápí otázky týkající se vlasů. Ať jde o jejich vypadávání, lupy, malý objem, vysušené nebo roztřepené konečky a podobně. A samozřejmě hledáme způsoby, jak vlasy zkrotit a udělat krásné. Existuje řešení, které je velmi jednoduché, účinné a levné.

reklama

Experimentování s přípravky na vlasy, které nabízejí drogerie, přináší často ještě více problémů, takže zkoušíte stále nové produkty, které dost provětrají vaši peněženku a vy se ocitnete v začarovaném kruhu. 

Přidejte k tomu nesprávné mytí, bakteriální infekce a nedostatek správné výživy všechny tyto aspekty mohou vést k nadměrnému padání vlasů a dalším problémům. I rychlost, s jakou vlasy rostou, závisí na mnoha faktorech. Je to genetika, ale také různé vnější a vnitřní vlivy.

Pokud máte takovéto problémy, zkuste některé přírodní domácí prostředky určené k léčbě vlasů. Lépe vám porostou, budou zářit a hlavně budou přirozeně krásné.

Kouzelná síra

Doporučujeme vám léčebnou metodu pomocí červené cibule, která pochází z Hollywoodu a je velmi efektivní. Mnoho studií ukázalo, že cibule zabraňuje vypadávání vlasů, léčba byla úspěšná v 87 % případů.

Cibule obsahuje velmi prospěšné látky, které hrají důležitou roli při posilování růstu vlasů. Obsahuje především síru, která má přímo kouzelný vliv na vaše kadeře. V cibuli lze také nalézt několik dalších vitamínů a minerálních látek jako draslík, hořčík, germanium, vitamin B6 a vitamin C. Ty jsou pro vlasy a vlasovou pokožku velmi výživné. Takže pokud chcete mít vlasy zdravé a krásné, určitě vyzkoušejte tuto cibulovou masku.

Červená cibule udělá s vašimi vlasy zázraky - Obrázek 1 Foto:

RECEPT:

Budete potřebovat dvě až čtyři červené cibule, záleží na délce vlasů. Vymačkejte jejich šťávu. Můžete použít mixér, ještě lepší je použít odšťavňovač. Do šťávy přidejte 1 lžíci medu a dobře promíchejte.

Směs aplikujte do vlasů a chvíli pokožku hlavy jemně masírujte. Potom nechte asi 1530 minut působit. Vůně je silná, pro někoho možná nepříjemná, ale stojí to za to. Pokud nikam nespěcháte a máte čas, můžete nechat masku působit klidně hodinu. Po tomto ošetření si vlasy důkladně umyjte. Je nezbytné zopakovat toto ošetření dvakrát až třikrát za měsíc pak uvidíte ty úžasné výsledky.

-lup-

reklama

Související témata: krásné vlasy , cibule

reklama

Přečtěte si také

reklama