Móda a krása

29. září 2018 07:30

Lucie Průchová

Toužíte mít krásné a husté vlasy? Pomůže vám cibule!

Téměř každou ženu trápí otázky týkající se vlasů. Ať jde o jejich vypadávání, lupy, malý objem, vysušené nebo roztřepené konečky a podobně. A samozřejmě hledáme způsoby, jak vlasy zkrotit a udělat krásné. Existuje řešení, které je velmi jednoduché, účinné a levné.

Experimentování s přípravky na vlasy, které nabízejí drogerie, přináší často ještě více problémů, takže zkoušíte stále nové produkty, které dost provětrají vaši peněženku a vy se ocitnete v začarovaném kruhu.

Přidejte k tomu nesprávné mytí, bakteriální infekce a nedostatek správné výživy – všechny tyto aspekty mohou vést k nadměrnému padání vlasů a dalším problémům. I rychlost, s jakou vlasy rostou, závisí na mnoha faktorech. Je to genetika, ale také různé vnější a vnitřní vlivy.

Pokud máte takovéto problémy, zkuste některé přírodní domácí prostředky určené k léčbě vlasů. Lépe vám porostou, budou zářit a hlavně budou přirozeně krásné.

Kouzelná síra

Doporučujeme vám léčebnou metodu pomocí červené cibule, která pochází z Hollywoodu a je velmi efektivní. Mnoho studií ukázalo, že cibule zabraňuje vypadávání vlasů, léčba byla úspěšná v 87 % případů.

Cibule obsahuje velmi prospěšné látky, které hrají důležitou roli při posilování růstu vlasů. Obsahuje především síru, která má přímo kouzelný vliv na vaše kadeře. V cibuli lze také nalézt několik dalších vitamínů a minerálních látek jako draslík, hořčík, germanium, vitamin B6 a vitamin C. Ty jsou pro vlasy a vlasovou pokožku velmi výživné. Takže pokud chcete mít vlasy zdravé a krásné, určitě vyzkoušejte tuto cibulovou masku.

RECEPT:

Budete potřebovat dvě až čtyři červené cibule, záleží na délce vlasů. Vymačkejte jejich šťávu. Můžete použít mixér, ještě lepší je použít odšťavňovač. Do šťávy přidejte 1 lžíci medu a dobře promíchejte.

Směs aplikujte do vlasů a chvíli pokožku hlavy jemně masírujte. Potom nechte asi 15–30 minut působit. Vůně je silná, pro někoho možná nepříjemná, ale stojí to za to. Pokud nikam nespěcháte a máte čas, můžete nechat masku působit klidně hodinu. Po tomto ošetření si vlasy důkladně umyjte. Je nezbytné zopakovat toto ošetření dvakrát až třikrát za měsíc – pak uvidíte ty úžasné výsledky.

-lup-

Sdílejte článek
Štítky cibule Hollywood krásné vlasy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.