Anna a Petr dostanou od Anety domácí vězení. Co provedou?

Nebývá úplně běžné, že děti dávají domácí vězení svým rodičům, ale spíš naopak. Jak se to tedy tak stane u Vymešových, že bude zaracha rozdávat zrovna Aneta? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi.

Anetu čeká důležitá soutěž, kde má recitovat svůj připravený návrh maturitní řeči. Protože se jedná o událost, která je pro ni důležitá, ráda by, aby na soutěž přišli i její rodiče. Ty se ovšem v hektice pracovního dne zapomenou domluvit a na soutěž nedorazí.

Jejich dceru to pořádně popudí a s rodiči přestane úplně komunikovat. Ve snaze, aby s nimi Aneta zase začala mluvit, jí Anna s Petrem slíbí splnit jakékoliv její přání. A Aneta je překvapí. Namísto, aby si přála svůj vytoužený skútr, má pro ně daleko horší trest – domácí vězení!

Podívejte se na video:

Pro Petra i Annu bude domácí vězení docela velký problém. Zejména pro Annu, kterou pozve její nový partner Tomáš na sledování zatmění měsíce… Normálně škrobená Anička se rozhodne utéct z domu! Podaří se jí to?

Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.