Anna chce seznámit rodinu s Tomášem. S nadšením se to ale nesetká

Ačkoliv je Anička s bývalým manželem Petrem dávno rozvedená, její rodina jako by to odmítala přijmout. Nejstarší ze sester Krejzových se proto rozhodne vzít věci do svých rukou. Jak? Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě a dozvíte se to.

Anna chápe jako velkou příležitost oslavu zlaté svatby strýce Olina. Tomáše by tam jako svého přítele ráda vzala. Je to ale chytrý nápad?

Ani Bára, ani Danka (o dceři Anetě nemluvě) o tom zrovna přesvědčeny nejsou. Zaprvé se jim moc nelíbí představa v podstatě cizího člověka na rodinné oslavě. A za druhé mají také pocit, že i pro Tomáše by to mohl být spíš stresující zážitek než vřelé přijetí do rodiny.

Mrkněte se na video:

Jak Anna celou záležitost nakonec vyřeší? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.