Anna se těší na romantiku s Tomášem. Rodina Krejzových jí to ale nedopřeje

Rozvodem s manželem Petrem chtěla Anna znovu nasednout na tygra. V podobě šarmantního Tomáše to vypadá, že se jí její tužba vyplní. Má to ale jisté komplikace… Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Tomáš, se kterým se Anna seznámila na kurzech tance, je splněný sen každé ženy. O Aničku má navíc zájem a ona jeho kouzlu přes počáteční nedůvěru podlehla. Celá rodina včetně její sestry a otce ale fandí spíš Petrovi, jejímu bývalému manželovi.

Na víkend si sice všichni plánují vlastní zábavu mimo domov, když to ale vypadá, že by tím dali prostor Anně strávit víkend v rodinné vila s Tomášem, ničím nerušeni, rozhodnou se nezávisle na sobě zakročit a romantiku jim překazit.

Jak to Anna ponese? Těžko. Podívejte se na video:

Přítomnost Tomáše v rodinné vile zadělá na pár řádně absurdních situací. Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.